Bursa: (224) 443 10 00 İstanbul: (216) 350 43 43

Kurumsal Haberler

MAVİ AKADEMİ VE DOSABSİAD İŞBİRLİĞİ İLE GEÇİCİ İŞ İLİŞKİSİ İŞ DÜNYASI VE İSTİHDAMA NELER GETİRİYOR?

Haber tarihi: 25.11.2016

MAVİ AKADEMİ VE DOSABSİAD İŞBİRLİĞİ İLE GEÇİCİ İŞ İLİŞKİSİ İŞ DÜNYASINA VE İSTİHDAMA NELER GETİRİYOR?
24 Kasım 2016 tarihinde Mavi Akademi ve DOSABSİAD işbirliğiyle Bursa’da ilk kez gerçekleştirdiğimiz “Geçici İş İlişkisi İş Dünyasına ve İstihdama neler getiriyor?”seminerini DOSABSİAD Kongre salonunda gerçekleştirdik.
Yard. Doç. Dr. K. Ahmet SEVİMLİ’nin geçici işçi çalıştırmanın şartlarını katılımcılarla paylaştı. Ahmet Sevimli toplu işçi çıkarılan işyerlerinde 8 ay süresince geçici işçi çalıştırmanın mümkün olmadığını söylerken geçici işçi çalıştıran işverenin işyerindeki açık iş pozisyonlarını geçici işçisine bildirmekle yükümlü olduğunu vurguladı.
Dr. Sevimli,geçici işçi çalıştıran kurumları: “Geçici işçi çalıştıran işveren ile işçi arasında sözleşme süresinin sona ermesine rağmenişçi çalışmaya geçici işveren de çalıştırmaya devam ederse artık kullanıcı işletme ile geçici işçi arasında belirsiz süreli iş sözleşmesi kurulmuş sayılacaktır” diyerek uyardı.
DOSABSİAD işbirliğiyle gerçekleştirdiğimiz “Geçici İş İlişkisi İş Dünyasına ve İstihdama neler getiriyor?” seminerine konuşmacı olarak katılan Onur Hukuk Bürosundan Avukat Zeynep Özge YİĞİTOĞLU geçici iş ilişkisi kurmanın hukuki şartlarını katılımcılara anlattı. Avukat Zeynep Özge Yiğitoğlu başvuru tarihinden itibaren 6 ay önce kesintisiz bir şekilde faaliyet gösteren ÖİB teminat tutarı olarak (brüt asgari ücret*200) *2 ödeyerek geçici iş ilişkisi yetki alabilir dedi. Avukat Zeynep Özge Yiğitoğlu, ÖİB geçici iş ilişkisi kurulan işçi sayısının yüzde onunun ücretini ödeyemezse ÖİB faaliyet izninin iptal edileceğini söyleyerek ÖİB’leri uyardı.
Mavi Akademi Genel Müdürümüz Güler Özkartal, Özel İstihdam Büroları Aracılığı ile Geçici İş İlişkisi kuran firma ve işçileri güvenilir ve deneyimli bürolardan hizmet alınması gerektiğini söylerken Mavi Akademi’yi seçenlerin hiçbir mağduriyet yaşamayacaklarının güvencesini verdi.

Devamını Oku

ÖZEL İSTİHDAM BÜROLARI ARACILIĞIYLA KURULAN GEÇİCİ İŞ İLİŞKİSİ

Haber tarihi: 04.11.2016

Özel istihdam büroları aracılığıyla kurulan geçici iş ilişkisi, çalışanların (özellikle kadın, genç ve özürlü çalışan), işverenlerin, kayıtdışı çalıştırılanların ve işsizlerin lehine işleyebilecek bir esnek çalışma modelidir.
181 sayılı ILO Sözleşmesi ve 2008/104/EC sayılı AB Yönergesi ile çerçevesi çizilen mesleki anlamda geçici iş ilişkisi modeli, uzun yıllardır dünya çapında uygulaması olan bir kurumdur. Uluslararası Özel İstihdam Büroları Konfederasyonu’nun (CIETT; yeni adıyla World Employment Confederation) 2015 yılında yayınlamış olduğu ekonomik rapora göre; 2013 ve 2014 yıllarında 40.2 milyon kişi, özel istihdam büroları (Temporary Work Agencies) aracılığıyla geçici işçi olarak istihdam edilmiştir.

Geçici işçi olarak çalışanların 1 yılın sonunda istihdam edilme oranı, 2014 yılında Avustralya’da %93, Romanya’da %78, Avusturya’da %60 ve Fransa’da %65 olarak belirlenmiştir.
Türkiye’de ise çeşitli dönemlerde çalışmalar olmasına rağmen, mesleki anlamda geçici iş ilişkisi kapsamında esnek çalışma modeline geçiş zaman almıştır.

20 Mayıs 2016 tarihli Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren İş Kanunu ile Türkiye İş Kurumu Kanununda Değişiklik Yapılmasına Dair 6715 sayılı Kanun ve 11 Ekim 2016 tarihinde Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren Özel İstihdam Büroları Yönetmeliği ile mesleki anlamda geçici iş ilişkisi modeli hem hukukumuza hem de çalışma hayatına girmiş bulunmaktadır.
 

Devamını Oku

MUTLUYUZ VE GURURLUYUZ

Haber tarihi: 19.05.2016

MUTLUYUZ VE GURURLUYUZ!
C124 Grubu Katılımcılarımızdan Coco Cola A.Ş. Personeli Çevre Mühendisi Esra Polat 30 Nisan 2016 tarihinde gerçekleşen İş Güvenliği Uzmanlık Sınavda Türkiye 3'üncüsü olarak dereceye girmiş olup, eğitim kurumumuzu gururlandırmıştır.
Kendisini tebrik eder başarılarının devamını dileriz..

Devamını Oku

BESAN (UNILEVER) SUNUM BECERİLERİ VE EĞİTİMCİNİN EĞİTİMİ PROGRAMINI GERÇEKLEŞTİRDİK

Haber tarihi: 06.04.2016

Unilever - Besan firması yöneticileri ile eğitm ve sunum becerilerinin geliştirilmesine yönelik eğitimimizi başarıyla tamamladık.  6 aydır Ünilever bünyesindeki tüm işletmeleri kapsamak üzere devam eden eğitim programımız 28-29 Nisanda Çorlu fabrikası ile devam edecektir. 

Devamını Oku

Danışmanlık Hizmetlerimizde KOBİ'lere KOSGEB tarafından %50 Geri Ödeme

Haber tarihi: 23.03.2016

Mavi Akademi TSE'nin Danışmanlık Hizmet Yeterlilik Belgesine sahiptir. Aşağıda konu başlıkları yayınlanan danışmanlık hizmetlerinin %50 si KOSGEB tarafından KOBİ'lere geri ödenmektedir. 

TSE - KOSGEB istişare kurulundan çıkan karar ile destek miktarı 15.000 TL'den 22.500 TL'Ye çıkarılmıştır. 

Devamını Oku

UNİLEVER YÖNETİCİLERİ İÇİN KONYA FABRİKASINDA EĞİTİM VE SUNUM BECERİLERİ EĞİTİMİ GERÇEKLEŞTİRDİK

Haber tarihi: 16.03.2016

14-15 Mart 2016 tarihlerinde Konya'da bulunan Algida fabrikasında, bölüm yöneticileinin katılımı ile "Eğitim ve Sunum Becerileri Eğitimi" programını gerçekleştirdik. Katılımcıların öğrenmeye ve öğretmeye yönelik oyunlarla ve sahnede gösterdikleri sunum performanslarıyla sürekli aktif katılımda tutulduğu interaktif geçen eğitimimiz takip eden günlerde Unilever'in farklı lokasyonlardaki fabrikalarında devam edecektir. 

Devamını Oku

OTOMOTİV TEKNİKLERİ PAKET EĞİTİMİMİZ TAMAMLANDI

Haber tarihi: 21.02.2016

Ekonomi Bakanlığından %70 geri ödeme destekli olarak düzenlemiş olduğumuz Otomotiv Teknikleri Paketi eğitimimiz 13-14 ve 20-21 Şubat tarihlerinde yoğun bir katılım ile gerçekleşmiştir.  ISO TS 16949 Özet bilgisi, APQP, PPAP, FMEA, SPC VE MSA eğitimlerini paket kapsamında alan katılımcılarımız programdan son derece memnun ayrılmış ve benzer programalara katılma taleplerini iletmişlerdir. 

Ekonomi bakanlığından destekli yaklaşan eğitim programlarımız aşaiğıdaki gibidir: 

Devamını Oku

İNSAN KAYNAKLARI KURSİYERLERİMİZ UYGULAMALI EĞİTİM SÜREÇ YÖNETİMİ VE SUNUM BECERİLERİ MODÜLÜNÜ TAMAMLADILAR

Haber tarihi: 14.02.2016

İnsan Kaynakları Uzmanlık Programı kursiyerlerimiz 14.02.2016 tarihinde Eğitim Yönetimi Modülünü tamamladılar. Eğitim ihtiyaç tespiti, planlaması süreç yönetimi, eğitim amaç ve içeriklerinin belirlenmesi, sunuş planlanması, materyal toplanması, öğretim teknikleri ve sunum becerileri hakkında temel bilgileri alan katılımcılarımız, programın sonunda sunum becerileri ile ilgili uygulama yaparak öğrendiklerini hayata geçirebilmişlerdir.

Devamını Oku

%70 GERİ ÖDEME DESTEKLİ OTOMOTİV TEKNİKLERİ PAKET EĞİTİMİMİZE YOĞUN İLGİ

Haber tarihi: 13.02.2016

Ekonomi Bakanlığından %70 geri ödeme desteği ile açmış olduğumuz otomotiv teknikleri ( APQP / PPAP / FMEA / SPC / MSA ve 16949 Özet ) paket eğitimimiz yoğun katılım ile başlamıştır. 13-14 ve 20-21 Şubat Tarihlerinde devam edecek olan programımız sonunda katılımcı firmalar, KDV dahil program ücretinin %70'ini bakanlıktan geri alarak eğitim bütçelerinde önemli ölçüde tasarruf sağlayabilecektir. Ekonomi bakanlığı firmalara yıllık 20.000 USD'ye kadar eğitim bütçesi ayırmakta ve Mavi Akademi katılımcı firmalara destek başvuru sürecinde rehberlik ederek süreçlerin hızlı tamamlanması için destek olmaktadır. 

Bir sonraki destekli programımız Kalite Yönetim Sistemlerinde Dokümantasyon ve Süreç Yönetimi ile ilgilidir. Bilgi ve kayıt için 0224 443 10 00 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz. 

Devamını Oku

İNSAN KAYNAKLARI KURSİYERLERİMİZ UYGULAMALI MÜLAKAT TEKNİKLERİ EĞİTİMİNİ TAMAMLADI

Haber tarihi: 08.02.2016

İnsan Kaynakları Uzmanlık Eğitimimizin katılımcıları, eğitim konularını yapılan uygulamalar ile pekiştirmektedir. Kariyer planlama ve mülakat tekniklerinin işlendiği dersimizin ardından tüm katılımcılarımız birbirleriyle mülakatlar yaparak hem öğrendiklerini uygulamış, hem de yapılan geri bildirimler ile gelişim fırsatı yakalamıştır. 

Devamını Oku

YENİ İNSAN KAYNAKLARI UZMANLIK PROGRAMIMIZ BAŞLADI

Haber tarihi: 07.02.2016

Mavi Akademi olarak 2006 yılından itibaren sunduğumuz İnsan Kaynakları Uzmanlık Eğitimi 07.02.2016 tarihinde yeni grubu ile eğitimlerine başlamıştır. 6 Marta kadar sürecek ve sadece Pazar günleri ders yapılacak programımızda 4857 sayılı iş kanunu ile 5510 sayılı Sosyal Güvenlik Kanunu ve 6331 Sayılı İş sağlığı ve Güvenliği Kanunu ile ilgili işlem ve belgeler tüm eğitim boyunca konularla birlikte verilmektedir. Kursiyerlerin aktif olarak uygulamalara katılım gösterdiği programımızada, Bursa'nın sektörlerinde lider kuruluşların İK Yöneticileri misafir eğitmen olarak yer almakta ve şirket uygulamaları hakkında katılımcıları bilgilendirmektedir. 

Devamını Oku

ISO TS 16949 TEMEL VE İÇ DENETÇİ EĞİTİMİMİZ BAŞLADI

Haber tarihi: 29.01.2016

Mavi Akademi olarak, Ekonomi Bakanlığı'ndan %70 geri ödeme destekli olarak düzenlediğimiz ISO TS 16949 Otomotiv Yönetim Sistemi Temel ve İç Denetçi eğitimimiz başladı. 29-30-31 Ocak 2016 tarihleri arasında devam edecek olan eğitimimizde, katılımcılarımız standart şartlarına uygun sistemlerin kurulması, müşteri beklentilerinin anlaşılmaı ve sistemin denetlenmesi konusunda bilgi sahibi olacaktır.

13-14 ve 20-21 Şubat 2016 tarihlerinde bu eğitimin tamamlayıcısı olarak otomotiv teknikleri paketi eğitimimiz planlanmış olup, Ekonomi Bakanlığı'ndan %70 destekli olarak gerçekleştirilecektir. Bilgi ve kayıt için: 0224 443 10 00 egitim2@maviakademi.net 

Devamını Oku

EKONOMİ BAKANLIĞINDAN %70 GERİ ÖDEME DESTEKLİ EĞİTİMLERİMİZ

Haber tarihi: 11.01.2016

Ekonomi bakanlığı "Eğitimci Firma" havuzuna dahil olan Mavi Akademi, Ekonomi Bakanlığı'nın üretim işletmelerine özel olarak vermiş olduğu eğitim desteğinden yararlanabileceğiniz eğitim programları gerçekleştirmektedir.  %70 geri ödeme desteği bulunan her bir programa her işletme en çok 3 personeli ile katılabilmekte ve bir yıl içinde 20.000 USD'ye kadar eğiitm desteğinden yararlanabilmektedir. Destekli eğitimlerimiz: ISO TS 16949 Otomotiv Yönetim Sistemi Eğitimi, 16949 İç Denetçi - İç Tetkikçi Eğitimi, Otomotiv Teknikleri Paket Eğitimi ( APQP Eğitimi, PPAP Eğitimi , FMEA Eğitimi, SPC Eğitimi, MSA Eğitimi ) Dokümantasyon Eğitimi, Süreç Yönetimi Eğitimi, ISO 14001:2015 Revizyonu Çevre Yönetim Sistemi Eğitimi, ISO 14001:2015 Revizyonu İç Denetçi Eğitimi'dir. 

Devamını Oku

2016 GENEL KATILIMA AÇIK EĞİTİM TAKVİMİ

Haber tarihi: 11.01.2016

Mavi Akademi 2016 Genel Katılıma Açık Eğitim Takvimi yayınlanmıştır. Bursa ve İstanbul şubelerimizde düzenlenecek genel katılıma açık ISO 9001:2015 Revizyonu Kalite Yönetim Sitemi Eğitimi, 9001:2015 İç Denetçi - İç Tetkikçi Eğitimi, ISO 14001:2015 Revizyonu Çevre Yönetim Sistemi Eğitimi, 14001:2015 İç Denetçi - İç Tetkikçi Eğitimi,  ISO TS 16949 Otomotiv Yönetim Sistemi Eğitimi, 16949  İç Denetçi - İç Tetkikçi Eğitimi, Otomotiv Teknikleri Paket Eğitimi ( APQP Eğitimi, PPAP Eğitimi , FMEA Eğitimi, SPC Eğitimi, MSA Eğitimi ) VDA 6.3 Proses Denetimi Eğitimi, Dokümantasyon Eğitimi, Süreç Yönetimi Eğitimi, Yerinde Kalite Eğitimi, Proses Denetçisi Eğitimi vb eğitimlerimize katılabilir, ayrıca ekonomi bakanlığından geri ödeme destekli eğitimlerde, %70 geri ödeme desteğinden yararlanabilirsiniz. 

Bilgi ve Kayıt İçin: 0224 443 10 00 - egitim@maviakademi.net

Devamını Oku

2015 REVİZYONU BİLİNÇLENDİRME SEMİNERLERİMİZ BAŞLIYOR

Haber tarihi: 10.01.2016

Mavi Akademi ve SGS Türkiye işbirliği ile ISO 9001:2015 KYS ve ISO 14001:2015 ÇYS revizyonlarına yönelik olarak 18-19 Ocak 2015 tarihlerinde birer günlük bilinçlendirme seminerleri düzenliyoruz. Aşağıdaki linklerden detaylı bilgiye ulaşabilir, kayıt için 0224 443 10 00 numaralı telefonumuzu arayabilir egitim2@maviakademi.net adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Devamını Oku

UNİLEVER YÖNETİCİLERİ İÇİN EĞİTİM VE SUNUM BECERİLERİ EĞİTİMİ GERÇEKLEŞTİRDİK

Haber tarihi: 09.01.2016

07-08 Ocak 2016 tarihlerinde Çorlu'da bulunan Algida fabrikasında, Unilever'in dondurma ve margarin bölümlerinden gelen yöneticilerle "Eğitim ve Sunum Becerileri Eğitimi" programını gerçekleştirdik. Katılımcıların öğrenmeye ve öğretmeye yönelik oyunlarla ve sahnede gösterdikleri sunum performanslarıyla sürekli aktif katılımda tutulduğu interaktif geçen eğitimimiz, 7-8 Martta Algida Konya Fabrikasında, 14-15 Martta Unilever İstanbul Merkezde ve 28-29 Nisan tarihlerinde Çorluda Margarin fabrikasında yeni gruplarla devam edecektir. 

Devamını Oku

BİİB 2015 KAPSAMINDA İŞVERENLERİ ETKİLEYECEK İSG DÜZENLEMELERİNE YÖNELİK SUNUM GERÇEKLEŞTİRDİK

Haber tarihi: 04.12.2015

3-4-5 Aralık 2015 tarihlerinde Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleştirilen Bursa İnsan kaynakları ve istihdam buluşması kapsamında; İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili yönetmeliklerde yapılan yeni yasal düzenlemeler ile ilgili olarak bir bilinçlendirme seminerinde bulunduk. Ziyaretçiler ve firma temsilcileri tarafından yoğun ilgi gösterilen seminerimizde,  A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanımız Sn. Pınar Güney 01.01.2016 tarihinden itibaren işverenleri etkileyecek hususlara yönelik olarak katılımcıları bilgilendirmiştir.

Devamını Oku

İLKYARDIM EĞİTİCİ EĞİTİMİ PROGRAMIMIZ TAMAMLANDI

Haber tarihi: 01.12.2015

25-29 Kasım Tarihleri arasında gerçekleşen en son İlktardım Eğitici Eğitimi programımızı tamamladık. Bursa'nın ilk özel ilkyardım eğitim merkezlerinden biri olan ve 2004 yılından beri ilkyardımcı ve ilkyardım eğitmeni yetiştiren Mavi Akademi'nin eğitim kalitesini tercih eden eğitmen adaylarımız, uygulamalar eşliğinde eğlenerek öğrenimlerini tamamladılar ve başarılarını hep birlikte kutladılar.  Bir sonrak eğitim programımız 23-27 Aralık 2015 tarihlerinde gerçekleştirilecektir. Bilgi ve kayıt için 0224 443 10 00 egitim2@maviakademi.com.tr

Devamını Oku

İNSAN KAYNAKLARI UZMANLIK PROGRAMIMIZ TAMAMLANDI

Haber tarihi: 28.11.2015

31 Ekim - 28 Kasım tarihleri arasında devam eden, İnsan Kaynakları Uzmanlık Eğitim programımıza katılan kursiyerlerimiz, eğitimlerini tamamlayarak sertifika sınavına girdiler. Sınav sonunda başarılı olan katılımcılarımıza İnsan Kaynakları alanında başlayacakları kariyerlerinde şimdiden başarılar diliyoruz. 

Devamını Oku

MAVİ AKADEMİ OLARAK B2B İŞBİRLİĞİ GÜÇ BİRLİĞİ FUARINA KATILDIK

Haber tarihi: 27.11.2015

27 Kasım 2015 tarihinde TOBB BURSA KGK, BUİKAD ve Kagider tarafından ortak olaral organize edilen ve kadın şirketlerinin güçlendirilmesi, kadın grişimcilerin melek yatırımcılara iş fikirlerini sunarak destek alması amacıyla, düzenlenen B2B İşbirliği Güç Birliği İş Günleri fuarına katıldık.

Kadın girişimciler arasında iç iletişimi arttırılmasına fırsat sağlayan fuarımızda standımızı ziyeret eden girişici ve girişimci adayı kadınlar ile iş hayatında başarının yollarını konuştuk. 

Devamını Oku

01.01.2016 TARİHİNDEN İTİBAREN İSG HİZMETLERİNDE İŞVERENLERİ ETKİLEYECEK DEĞİŞİKLİKLERLE İLGİLİ SUNUMUMUZA DAVETLİSİNİZ

Haber tarihi: 11.11.2015

Mavi Akademi OSGB A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Sn. Pınar GÜNEY,
04 Aralık 2015 Cuma günü 15:45 – 16:45 saatleri arasında Bursa İnsan Kaynakları Ve İstihdam Buluşması: BİİB 2015 kapsamında; “01.01.2016 tarihinden itibaren İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleriyle ilgili olarak işverenleri etkileyecek değişiklikler” konusunda bilgilendirme sunumunda bulunacaktır. Sizleri de sunumumuza davet eder, iyi çalışmalar dileriz. 

Devamını Oku

İNSAN KAYNAKLARI UZMANLIK PROGRAMINDA KURSİYERLERİMİZ EĞİTİM YÖNETİMİ VE SUNUM BECERİLERİ DERSİNİ TAMAMLADI

Haber tarihi: 08.11.2015

31 Ekim 2015 - 15 Kasım 2015 tarihleri arasında hafta sonları gerçekleştirdiğimiz 45 saatlik İnsan Kaynakları Uzmanlık Eğitim programımızda katılımcılarımız bir işletmenin eğitim ihtiyaçlarını tespit edip, planlamayı öğrendiler ve etkin eğitimler gerçekleştirmek için sunum becerilerini uygulamalı olarak geliştirdiler. 

Devamını Oku

İNSAN KAYNAKLARI UZMANLIK GRUBU KATILIMCILARI UYGULAMALI BORDRO ÖZLÜK VE İŞ HUKUKU EĞİTİMLERİNİ TAMAMLADI

Haber tarihi: 08.11.2015

31 Ekim 2015 - 15 Kasım 2015 tarihleri arasında hafta sonları gerçekleştirdiğimiz 45 saatlik İnsan Kaynakları Uzmanlık Eğitim programımızın 7 Kasım tarihli oturumunda, katılımcılarımız ücret yönetimi, bordro hesaplama, SGK işlemleri ve iş hukuku konularını tamamlayıp, uygulamalarını gerçekleştirdiler. 

Devamını Oku

TEHLİKELİ MADDE GÜVENLİK DANIŞMANLIĞI HİZMETİMİZ BAŞLADI

Haber tarihi: 02.11.2015

Tehlikeli madde güvenlik danışmanınız var mı?

Mavi Akademi siz değerli müşterilerimize her zaman olduğu gibi en kaliteli şekilde hizmet vermek için Uluslararası tecrübelerle gerekli çalışmaları yapmış, konusunda uzman danışmanlar ile TMG Danışmanlık hizmetini sunmaktayız. Amacımız; Tehlikeli maddelerinizi, insan sağlığına, diğer canlılara ve çevreye zarar vermeden, mevzuata hakim tecrübeli danışmanlarımızla taşımanıza yardımcı olmaktır.

Devamını Oku

İNSAN KAYNAKLARI UZMANLIK EĞİTİMİ KATILIMCILARI MÜLAKAT TEKNİKLERİNİ UYGULAMALI OLARAK ÖĞRENİYOR

Haber tarihi: 01.11.2015

31 Ekim - 15 Kasım Tarihleri arasında gerçekleşmekte olan İnsan Kaynakları Uzmanlık Eğitimimizin katılımcıları, eğitim konularını yapılan uygulamalar ile pekiştirmektedir. Mülakat tekniklerinin işlendiği dersimizin ardından tüm katılımcılarımız karşılıklı olarak mülakatlar gerçekleştirerek hem öğrendiklerini uygulamış, hem de yapılan geri bildirimler ile gelişim fırsatı yakalamıştır. 

Devamını Oku

İNSAN KAYNAKLARI UZMANLIK GRUBU EĞİTİMLERİNE BAŞLADI

Haber tarihi: 31.10.2015

Mavi Akademi olarak 2006 yılından itibaren sunduğumuz İnsan Kaynakları Uzmanlık Eğitimi 31.10.2015 tarihinde yeni grubu ile eğitimlerine başlamıştır. 15 Kasıma kadar sürecek haftasonu programımızda 4857 sayılı iş kanunu ile 5510 sayılı Sosyal Güvenlik Kanunu ile ilgili işlem ve belgeler tüm eğitim boyunca konularla birlikte verilmekte ve uygulama yapılmaktadır. Eğitim, İK Yöneticileri, İş Güvenliği Uzmanı ve İş Hukuku konusunda uzman akademisyen eğitmenler tarafından gerçekleştirilmektedir. 

Devamını Oku

İLK YARDIM EĞİTİCİ EĞİTİMİ YENİ GRUP DERSLERİNİ TAMAMLADI

Haber tarihi: 25.10.2015

21 - 25 Ekim tarihleri arasında İlkyardım Eğitim Merkezimizde derslerini tamamlayan kursiyerlerimiz, eğitim sonunda il sağlık müdürlüğü gözetmenlerince uygulanan sınavı başarı ile geçerek ilkyardım eğitmenliği sertifikası almaya hak kazanmıştır.  25-29 Kasım 2015 tarihlerinde gerçekleştirilecek yeni program için kayıt süreçlerimiz devam etmektedir. Bursa'nın ilk özel ilkyardım eğitim merkezlerinden biri olan Mavi Akademinin eğitim tecrübesi ile siz de ilkyardım eğitmenliği mesleğine güvenle başlayabilirsiniz. Bilgi ve Kayıt İçin: 0224 443 10 00   egitim2@maviakademi.com.tr

Devamını Oku

İŞ KAZALARINDA BİLİRKİŞİLİK EĞİTİMİMİZ TAMAMLANDI

Haber tarihi: 24.10.2015

Mavi Akademi, Türkiye'de bir ilk olarak İş Güvenliği Uzanlarının mahkemelerde iş kazaları ile ilgili olarak bilirkişilik yapabilmesi için organize ettiği "İş Kazalarında Bilirkişilik Eğitimi" 20 Ekim 2015 Cumartesi günü gerçekleştirmiştir. Yoğun ilgi gören programızı tamamlayan katılımcılarımız 30 Ekim 2015 tarihine kadar başvuru dosyalarını hazırlayarak, bilirkişilik başvurularını yapacaktır. 

Devamını Oku

İŞ KAZALARINDA BİLİRKİŞİLİK YAPABİLİRSİNİZ!

Haber tarihi: 19.10.2015

Mavi Akademi, Türkiye'de bir ilk olarak İş kazalarında bilirkişilik eğitimi başlatmış bulunmaktadır.

24 Ekim 2015 Cumartesi gerçekleşcek bu eğitime katılan İş Güvenliği Uzmanları:

Bilirkişi olabilmenin şartlarını, Bilirkişilik başvurusunun ne zaman, nereye ve nasıl yapılacağını, Bilirkişilerin görev, yetki, hakları ve bilirkişilik etik ilkelerini ve Bilirkişi raporu hazırlanmasını öğrenecek, İş kazaları ile ilgili kusur dağılımı değerlendirmesi için doğru bir bakış açısı edinecek, Yargılama aşamasında farklı mahkemeler için hazırlanacak bilirkişi raporlarının formatları arasındaki farkları öğrenecektir. 
 

Devamını Oku

PATLAMADAN KORUNMA DOKÜMANI HAZIRLAMA EĞİTİMİMİZ 19-20 EYLÜLDE GERÇEKLEŞTİ

Haber tarihi: 21.09.2015

Patlamadan korunma Dokümanı Hazırlama eğitimi 19-20 Eylül 2015 tarihinde Mavi Akademide gerçekleştirilmiştir. 

Alanında son derece yetkin bir eğitmenle gerçekleştirdiğimiz, katılımcıların örnek ve uygulamalarla zengin ve doyurucu bir içerikle buluştuğu  eğitimiz sonrasında katılımcılarımız, İşletmelerde yasal mevzuata uygun, standartların belirlemiş olduğu çerçevede Patlamadan Korunma Dokümanı hazırlayabiliyor olablmektedir.

Yeni gruplar için ön taleplerimiz toplanmaktadır. Bilgi ve kayıt için: 0224 443 10 00 egitim@maviakademi.net 

Devamını Oku

NİLÜFER BELEDİYESİ İNSAN KAYNAKLARI BİRİMİ MAVİ AKADEMİYİ ZİYARET ETTİ

Haber tarihi: 02.09.2015

02.09.2015 tarihinde Mavi Akademi'ye gerçekleştirdikleri nazik ziyaretlerinden dolayı Nilüfer Belediyesi İnsan Kaynakları Birimine teşekkür ederiz. Nilüfer Belediyesi ile yıllardır süren eğitim organizasyonlarımız ve sosyal sorumluluk projelerindeki işbirliklerimiz artarak devam edecektir. 

Devamını Oku

KURSİYERLERİMİZ UYGULAMALI RİSK DEĞERLENDİRME GRUP ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRDİ

Haber tarihi: 31.08.2015

Sınava hazırlanan İş Güvenliği Uzman Adayı Kursiyerlerimiz Derslerinde Uygulamalı Risk Değerlendirme Grup Çalışmaları Yapıyor...

Devamını Oku

MAVİ AKADEMİ EKONOMİ BAKANLIĞI DESTEKLİ EĞİTİMLER İÇİN

Haber tarihi: 19.08.2015

2010/08 Sayılı Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi Hakkında Tebliğ kapsamında kuruluşumuz 19.08.2015 tarihi itibariyle eğitimci olarak yetkilendirilmiştir. 

Mavi Akademi tarafından düzenlenecek ve Ekonomi Bakanlığı internet sayfasında da ilan edilecek kapsam dahilindeki eğitimlerimize katılarak, yıllık 20.000 USD'yi geçmemek kaydıyla ilgili eğitimlere ilişkin giderlerinizin %70'ine Ekonomi Bakanlığın'dan destek alabilirsiniz. 

Devamını Oku

KOSGEB DESTEKLİ DANIŞMANLIK HİZMETLERİMİZ

Haber tarihi: 27.07.2015

Mavi Akademi TSE Hizmet Yeterlilik belgesi ile KOSGEB Genel Destek Projeleri içerisinde yer alan konularda danışmanlık verme yetkisine sahiptir.  Danışmanlık hizmetlerinizi Mavi Akademi ile projelendirerek proje başına 4000 TL olmak üzere yılda 20.000 TL'ye kadar KOSGEB desteğinden faydalanabilirsiniz. 

Devamını Oku

MAVİ AKADEMİ ÇALIŞANLARI İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTU

Haber tarihi: 10.07.2015

Her geçen gün daha çok büyüyen Mavi Akademi, Eğitim Merkezi, OSGB ve İşkur Özel İstihdam Ofisi Çalışanları ve eğitmenleri ile iftar yemeğinde buluştu. 

Devamını Oku

13. PERYÖN İNSAN KAYNAKLARI ZİRVESİNDE MAVİ AKADEMİ STANDINA İLGİ BÜYÜK

Haber tarihi: 22.05.2015

Bursa Merinos AKKM'de bu yıl 13. sü gerçekleşen Peryön İnsan Kaynakları Zirvesinde açmış olduğumuz standımız, 16 yıldır eğitim, danışmanlık ve OSGB hizmetlerimizle çözüm ortaklığı yaptığımız Bursa'nın seçkin firmalarının İnsan Kaynakları Yöneticileri tarafından yoğun ilgi görmektedir.

Standımızı ziyaret eden tüm zirve katılımcılarına teşekkür ederiz.

Devamını Oku

13. PERYÖN İNSAN KAYNAKLARI ZİRVESİNDE STANDIMIZ YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR

Haber tarihi: 21.05.2015

Bu yıl, "İnsanca" teması ile 13. sü gerçekleşen Peryön İnsan Kaynakları Zirvesinde açmış olduğumuz standımız, 16 yıldır eğiitm, danışmanlık ve OSGB hizmetlerimizle çözüm ortaklığı yaptığımız Bursa'nın seçkin firmalarının İnsan Kaynakları Yöneticileri tarafından yoğun ilgi görmektedir. 

Standımızı ziyaret eden tüm zirve katılımcılarına teşekkür ederiz.

Devamını Oku

16-17 MAYIS PATLAMADAN KORUNMA DOKÜMANI HAZIRLAMA EĞİTİMİ

Haber tarihi: 18.05.2015

Mavi Akademi olarak düzenlediğimiz Patlamadan Korunma Dokümanı eğitimimiz 16-17 Mayıs  tarihleri arasında gerçekleştirilmiştir. Alanında son derece yetkin bir eğitmenle gerçekleştirdiğimiz eğitim sonunda tüm katılımcılarımız, Patlamadan Korunma Dokümanı hazırlama konusunda kendilerine güvendiklerini ve eğitimden kaldıklarını eğitim sonunda yapılan değerlendirmelerde ifade etmişlerdir. 

Yeni grup için ön talep toplama sürecimiz başlamıştır. 

Devamını Oku

İLK YARDIM EĞİTİMCİ EĞİTİMİNDE YENİ GRUP DERSLERİNİ TAMAMLADI

Haber tarihi: 03.05.2015

26 Nisan - 3 Mayıs tarihleri arasında devam eden yeni ilk yardım eğitimci eğitimi programımız tamamlanmış bulunmaktadır. Mavi akademi pastasıyla mezun ettiğimiz kursiyerlerimize yeni kariyerlerinde başarılar dileriz.

Devamını Oku

KURSİYERLERİMİZ İLK YARDIM EĞİTİMCİ EĞİTİMİ DERSLERİMİZDE YAŞAYARAK ÖĞRENİYOR...

Haber tarihi: 30.04.2015

Mavi Akademi kursiyerlerimiz interaktif tekniklerin kullanıldığı ilkyardım eğitimci eğitimimizde hem yaşayarak öğreniyorlar... 

Devamını Oku

13. KALİTE VE BAŞARI SEMPOZYUMUNDA MAVİ AKADEMİ STANDINA YOĞUN İLGİ

Haber tarihi: 29.04.2015

Kalder 13. Kalite ve Başarı Sempozyumunda açmış olduğumuz Mavi Akademi standı sektörün öncü firmalarının yöneticileri tarafından yoğun ilgi görüyor. 16 yıldır yüksek hizmet kalitemizle işbirliğinde olduğumuz tüm değerli müşterilerimizi 15 Numaralı standımızda aramızda görmek dileğiyle...

Devamını Oku

İLK YARDIM EĞİTİCİ EĞİTİMİ YENİ GRUP DERSLERİNE BAŞLADI

Haber tarihi: 26.04.2015

Mavi Akademi, Bursa'nın ilk özel ilkyaerdım eğitim merkezlerinden biri olarak 2004 yılından beri sürdürdüğü ilkyardım eğitimlerine, eğitici eğitimleri ile devam etmektedir. BUgün derslerine başlayan yeni grubumuza ilkyardım eğitmenliği kariyerlerinde başarılar dileriz.

Devamını Oku

YILMAR ÇELİK: ZAMAN YÖNETİMİ, PROBLEM ÇÖZME TEKNİKLERİ VE İKNA VE MÜZAKERE TEKNİKLERİ EĞİTİMLERİMİZİ TAMAMLADIK

Haber tarihi: 20.04.2015

Mart ve Nisan 2015 ayları içinde Yılmar Çelikte düzenlediğimiz Zaman Yönetimi, Problem Çözme Teknikleri ve İkna / Müzakere Teknikleri Eğitim maratonumuzu başarıyla tamamladık. Alanında uzman ve sektörel deneyime sahip uzman eğitmenlerce gerçekleşen eğitimlerimize katılan ve memnuniyetlerini dile getiren Yılmar Çelik çalışanlarına teşekkür ederiz. 

Mavi Akademi,  kurumun İK yöneticileri ile yaptığı görüşmelerden aldığı bilgilerle eğitim öncesi ihtiyaç analizleri yapmakta ve eğitim içeriğini kuruma özel  (terzi dikişi) oluşturmaktadır. 

Devamını Oku

MAVİ AKADEMİ 13. KALİTE VE BAŞARI SEMPOZYUMUNDA

Haber tarihi: 15.04.2015

Mavi Akademi, 17-18 Nisan 2015 tarihlerinde Mükemmeliğe Yolculuk temasıyla Almira Otelde düzenlenecek 13. Kalite ve Başarı Sempozyumunda 15 Numaralı Stantta yer alacaktır. 16 yıldır kaliteli hizmetler sunduğumuz bireysel ve kurumsal tüm müşterilerimizi 15 numaralı standımıza davet ediyoruz.

Devamını Oku

İNSAN KAYNAKLARI UZMANLIK EĞİTİMİMİZİ TAMAMLADIK

Haber tarihi: 13.04.2015


28 Mart -11 Nisan tarihleri arasında devam eden İnsan Kaynakları Uzmanlık Eğitimimizi başarıyla tamamlayan kursiyerlerimiz, 11 Nisan Cumartesi düzenlenen tören ile sertifikalarını aldılar. Sektörde İnsan Kaynakları Yöneticiliği tecrübeli eğitmenlerle gerçekleşen eğitimimizi tamamlayan kursiyerlerimize kariyerlerinde başarılar dileriz.

Devamını Oku

İNSAN KAYNAKLARI UZMANLIK EĞİTİMİMİZ DEVAM EDİYOR

Haber tarihi: 06.04.2015

28 Mart - 11 Nisan tarihleri arasında sürmekte olan insan kaynakları uzmanlık eğitimimizde 4-5 Nisan tarihlerinde gerçekleşen iş hukuku , performans değerlendirme , mülakat teknikleri ve eğitim yönetimi konuları işlenmiştir. Isınma oyunları ve uygulamalarla gerçekleşen eğitim sonunda katılımcılar insan kaynakları uzman adayı olarak gerekli yetkinlikleri tecrübe ederek , yaşarayak öğrenme süreci geçirmiştir.

Devamını Oku

İNSAN KAYNAKLARI UZMANLIK EĞİTİMİMİZ BAŞLADI

Haber tarihi: 30.03.2015

28 Mart - 11 Nisan Tarihleri arasında haftasonları gerçekleşecek İnsan Kaynakları Uzmanlık Eğitim Programımız başlamıştır. İK Uzman Adayları ve İK Profesyonellerini bir araya getirecek olan eğitim programımızda görev alan sektörel deneyimli eğitmenlerimiz dışında, Bursa'nın önde gelen firmalarından İK yöneticileri misafir olarak katılım gösterecek ve katılımcılara kendi işletmelerindeki İK uygulamaları hakkında bilgi verecektir.

Devamını Oku

22-29 MART 2015 TARİHLİ İLKYARDIM EĞİTİMCİ EĞİTİMİMİZİ TAMAMLADIK

Haber tarihi: 29.03.2015

22-29 Mart Tarihleri arasında toplam 8 gün süren ve geniş bir katılımla gerçekleşen ilkyardım eğitici eğitimlerimizi tamamladık. Bursa'nın ilk özel ilkyardım eğitim merkezlerinden olan, lider ve kaliteli firmalarının tercihi olan Mavi Akademi, İlkyardım Eğitimci Eğitiminde de katılımcıların tercih ettiği eğitim kurumudur. 

Devamını Oku

İLKYARDIM EĞİTİMCİ EĞİTİMİMİZ DEVAM EDİYOR

Haber tarihi: 26.03.2015

Bursa'nın ilk özel ilkyardım eğtim merkezlerinden biri olan ve 11 yıldır ilkyardım eğitimleri gerçekleştrmekte olan Mavi Akademi' de 22-29 mart tarihleri arası sürecek 8 günlük İlkyardım Eğitimci Eğitimlerimiz devam ediyor...

Devamını Oku

İLKYARDIM EĞİTİMCİ EĞİTİMİ BAŞLADI

Haber tarihi: 22.03.2015

Bursa'nın ilk özel ilkyardım eğtim merkezlerinden biri olan ve 11 yıldır ilkyardım eğitimleri gerçekleştrmekte olan Mavi Akademi' de 22-29 mart tarihleri arası sürecek 8 günlük İlkyardım Eğitimci Eğitimlerimiz başladı.

Devamını Oku

ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ KARİYER GÜNLERİ ETKİNLİĞİNDEKİ STANDIMIZA DAVETLİSİNİZ

Haber tarihi: 10.03.2015

Mavi Akademi olarak üniversite sanayi işbirliğini destekleyen, öğrencilere mezun olmadan önce Bursa'nın önde gelen firmalarının insan kaynakları yöneticileri ile tanışma fırsatı sunan Kariyer Günleri etkinliğine katılıyoruz.  11-12 Mart 2015 tarihlerinde Uludağ Üniversitesi Mete Cengiz Kültür Merkezinde gerçekleşecek etkinlikte açacağımız standımızı ziyaret ederek, eğitim ve istihdam hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir, eğitimlerimize kayıt yaptırabilirsiniz. 

Devamını Oku

GENEL KATILIMA AÇIK İÇ DENETÇİ EĞİTİMİMİZİ TAMAMLADIK

Haber tarihi: 09.03.2015

Mavi Akademi olarak şubat ayı içinde gerçekleştirmiş olduğumuz ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO/TS 16949 Otomotiv Sektörü Yönetim Sistemi Eğitimlerimizin ardından ISO 19011 İç Denetim ve İç Denetçi Standardına uygun olarak düzenlediğimiz İç Denetçi Eğitimini 08.03.2015 Pazar günü gerçekleştirmiş bulunmaktayız.  

Devamını Oku

TOFAŞ İLKYARDIM EĞİTİMLERİMİZ DEVAM EDİYOR

Haber tarihi: 08.03.2015

Mavi Akademi olarak ilkyardım eğitimlerinde tek tedarikçisi olduğumuz TOFAŞ personellerinin ilkyardım eğiitmleri devam ediyor. 2004 yılından itibaren Bursa'nın ilk özel ilkyardım eğitim merkezi olarak faaliyetlerine devam eden Mavi Akademi, kaliteli hizmetleri ve alanında yetkin eğitmenleri ile Bursa'nın önde gelen firmalarının eğitimlerinde tercih ettiği eğitim kurumudur. 

Devamını Oku

GENEL KATILIMA AÇIK ISO 9001:2008 EĞİTİMİMİZİ TAMAMLADIK

Haber tarihi: 28.02.2015

28 Şubat 2015 Cumartesi günü genel katılıma açık ISO 9001:2008 KYS eğitimimizi tamamladık.  Mavi Akademi 15 yıldır sektörün öncü firmalarına kurumsal olarak gerçekleştirdiği kalite eğitimlerini genel katılıma açık olarak da gerçekleştirmeye başlamıştır. Şubat ayı boyunca gerçekleşen kalite eğitimlerimiz 7 Mart Cumartesi günü OHSAS 18001 İş sağlığı ve Güvenliği eğitimi ve 8 Mart Pazar günü Entegre İç Denetçi Eğitimlerimizle devam edecektir. 

Devamını Oku

ISO/TS 16949 VE OTOMOTİV TEKNİKLERİ PAKETİ EĞİTİMLERİMİZ

Haber tarihi: 22.02.2015

Mavi Akademi olarak 14-15 Şubat 2015 tarihlerinde ISO/TS 16949 Otomotiv Yönetim Sistemi ve 20-21-22 Şubat 2015 tarihlerinde APQP/PPAP/FMEA/SPC ve MSA eğitimlerinden oluşan Otomotiv Teknikleri Paketi (Core Tools) gerçekleştirdik.

Devamını Oku

OMSAN LOJİSTİK İLKYARDIM EĞİTİMLERİNİ GERÇEKLEŞTİRDİK

Haber tarihi: 21.02.2015

Bursa'nın ilk özel ilkyardım eğitim merkezlerinden biri olarak, 2004 yılından itibaren Bursa'nın önde gelen işletmelerinin ilkyardım temel ve yenileme eğitimlerini gerçekleştiren Mavi Akademi, 20-21 Şubat 2015 tarihleri arasında Omsan Lojistik personelinin ilkyardım eğitimlerini başarıyla tamamlamıştır. Eğitim sonunda il sağlık müdürlüğü gözetmenlerince salonumuzda gerçekleştirilen uygulamalı sınavda başarılı olan katılımcılarımız, belgelerini almaya hak kazandılar. 

Devamını Oku

BEYBİ PLASTİK YANGIN EĞİTİMİ

Haber tarihi: 14.02.2015

14 Şubat 2015 tarihinde Beybi Plastik firmasında uygulamalı yangın eğitimimizi gerçekleştirdik.  Mavi Akademi'den sertifikalı yangın eğitimleri ile temel yangın eğitimi alan kişiler, yangına en doğru müdahaleleri yaparak işletmelerinde çıkabilecek olası bir yangında can ve mal kayıplarının oluşmasını ya da olayın en az zararla atlatılmasını sağlayabilirler.

Devamını Oku

BURSA İNŞAAT ZİRVESİNDE MAVİ AKADEMİ STANDI YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Haber tarihi: 13.02.2015

Mavi Akademi olarak, Bursa'nın inşaat devlerinin sektörün gidişatını tartışmak ve sektöre katkı sağlamak amacıyla Uludağ Üniversitesi Mete Cengiz Kültür Merkezinde düzenledikleri "Bursa İnşaat Zirvesi"ne katıldık.

OSGB ve Eğitim hizmetleriyle yıllardır öncü inşaaat firmalarına kaliteli ve güvenilir hizmetler sunan Mavi Akademi standına yoğun ilgi gösteren ve ziyeret eden tüm zirve katılımcılarına teşekkür ederiz. 

Devamını Oku

İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIK KURSİYERLERİMİZ DERSLERİNE DEVAM EDİYOR

Haber tarihi: 12.01.2015

23 Mayıs 2015 tarihinde gerçekleşecek İş Güvenliği Uzmanlık Sınavına yönelik eğitimlerimiz devam ediyor. Bursa'nın ilk, ülkemizin ilk dört işyeri hekimliği kurs merkezi olan Mavi Akademi, sınavlardaki yüksek başarı oranı, güvenilir ve alanında yetkin eğitmenleri ve kaliteli eğitim içeriği ile, iş güvenliği uzmanı olmak isteyen mühendis, mimar, teknik öğretmen, fizikçi, kimyager ve biologlar tarafından en çok tercih edilen eğitim kurumu olarak hizmetlerine devam etmektedir. 

Devamını Oku

DİĞER SAĞLIK PERSONELLERİ UZAKTAN EĞİTİMLERİNE BAŞLIYOR

Haber tarihi: 12.01.2015

Diğer Sağlık Personeli Uzaktan Eğitim Sistemi uygunluğu bakanlıkça onaylanan Mavi Akademi, diğer sağlık personeli / işyeri hemşireliği programı için ilk gruplarının uzaktan eğitimlerini başlatıyor. Bursa ve İstanbul Anadolu yakasındaki kurs merkezlerimizi tercih eden Hemşire, Sağlık Memuru, Acil Tıp Teknisyeni ve Çevre Sağlığı Teknisyeni diplomasına sahip kursiyerlerimiz, Mavi Akademi'nin kaliteli eğitimiyle sınava güvenle hazırlanmaktadır. 

Devamını Oku

İŞYERİ HEKİMLİĞİ KURSİYERLERİMİZ DERSLERİNE DEVAM EDİYOR

Haber tarihi: 12.01.2015

23 Mayıs 2015 tarihinde gerçekleşecek İşyeri Hekimliği Sınavına yönelik eğitimlerimiz devam ediyor. Bursa'nın ilk, ülkemizin ilk dört işyeri hekimliği kurs merkezi olan Mavi Akademi, sınavlardaki yüksek başarı oranı, güvenilir ve alanında yetkin eğitmenleri ve kaliteli eğitim içeriği ile, işyeri hekimlerince en çok tercih edilen eğitim kurumu olarak hizmetlerine devam etmektedir. 

Devamını Oku

COŞKUNÖZ İLKYARDIM YENİLEME EĞİTİMLERİMİZ BAŞLADI

Haber tarihi: 11.01.2015

Coşkunöz Holding çalışanları için 9-10-11 Ocak 2015 tarihlerinde 3 günlük standart ilkyardım yenileme eğitimlerimize başladık. 

Bursa'nın ilk özel ilk yardım eğitim kurumlarından olan Mavi Akademi, 16 saatlik temel ilkyardım eğitimleri dışında sektörün öncü kuruluşlarına 40 saatlik standart ilkyardım eğitimleri de düzenlemektedir. Standart ilkyardım eğitimlerinin yenilemeleri 20 saat sürmektedir.

Devamını Oku

MAVİ AKADEMİ OLARAK YENİ YILINIZI KUTLUYORUZ

Haber tarihi: 31.12.2014

Mavi Akademi olarak: 15 yıl boyunca yolları bizlerle kesişen; istihdam, eğitim, ortak sağlık güvenlik birimi ve danışmanlık hizmetlerimizden yararlanan tüm müşterilerimizin, tedarikçilerimizin, eğitmenlerimizin, çalışanlarımızın, dostlarımızın ve tüm insanlığın yeni yılını kutlar; işbirliğimizin artarak devam edeceği, sağlıklı, mutlu ve başarılı nice yıllar dileriz.   

Devamını Oku

FAURECİA İLKYARDIM EĞİTİMLERİMİZİ TAMAMLADIK

Haber tarihi: 31.12.2014

30-31 Aralık 2014 tarihlerinde yılın son ilkyardım eğitimini Faurecia fabrikasında gerçekleştirdik. 2004 yılında Bursa'nın ilk özel ilk yardım eğitim kurumlarından biri olarak kurulan ve 10 yıldır öncü firmalara, kaliteli eğitimler sunan Mavi Akademi olarak, 2014 yılı ilkyardım eğitimlerimizi başarıyla tamamlamış bulunuyoruz. 

Devamını Oku

OBASAN'DA İLKYARDIM EĞİTİMİMİZİ TAMAMLADIK

Haber tarihi: 28.12.2014

27-28 Aralık 2014 tarihlerinde Obasan firmasında temel ilkyardım eğitimlerimizi tamamladık. 2004 yılında Bursa'nın ilk özel ilk yardım eğitim kurumlarından biri olarak kurulan ve 10 yıldır öncü firmalara, kaliteli eğitimler sunan Mavi Akademi, bir ilkyardım eğitimini daha başarıyla tamamlamıştır. 

Devamını Oku

İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIK KURSLARIMIZ YENİ GRUPLARLA DEVAM EDİYOR

Haber tarihi: 28.12.2014

28 Aralık Pazar günü derslerine başlayan yeni gruplarımız ve hali hazırda sürmekte olan programlarımız 23 Mayıs 2015 tarihinde gerçekleşecek olan iş güvenliği uzmanlık sınavına yönelik uzman adaylarını yetiştirmeye devam etmektedir. Mavi Akademi sektörün öncü firması olup, kaliteli eğitimi ve sınavlardaki yüksek başarı oranıyla, en çok tercih edilen eğitim kurumudur. 

Devamını Oku

BUİKAD MAVİ AKADEMİ ZİYARETİ

Haber tarihi: 26.12.2014

BUİKAD Yönetim kurulu üyesi Sn. Semra Baykan, BUİKAD üyeleri Sn. Pervin Katana ve Sn. Aslı Ataş; Mavi Akademi'yi ve firma sahibi Sn. Güler ÖZKARTAL'ı ziyaret ettiler. BUİKAD Kurucu üyesi ve aynı zamanda BUİKAD 2013 Ödülleri Yılın En Başarılı Kadın Girişimcisi ödülü sahibi olan Sn. Güler Özkartal nezdinde kurumumuzu ziyaret eden BUİKAD üyelerine teşekkür ediyoruz. 

Devamını Oku

İŞYERİ HEMŞİRELİĞİ VE DİĞER SAĞLIK PERSONELİ EĞİTİMLERİMİZ OCAK AYINDA BAŞLIYOR

Haber tarihi: 24.12.2014

Diğer Sağlık Personelleri / İşyeri Hemşireliği Temel Eğitim Programları Ocak Ayında Mavi Akademi’de başlıyor.

İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlık eğitimlerinin Bursa’da ilk ve Türkiye’de ilk 4 eğitim kurumundan biri olan Mavi Akademi; tecrübesi ve kalitesi ile Diğer Sağlık Personeli Eğitim programınında da öncülüğünü sürdürmekte ve Ocak Ayında Hafta Sonu, Hafta İçi ve Hızlandırılmış gruplarla eğitimlere başlamaktadır.  Hemşire, sağlık memuru, acil tıp teknisyeni ve çevre sağlığı teknisyeni diplomasına sahip olan kişilerin katılımına açık olan eğitim programı, 45 saat uzaktan ve 45 saat örgün eğitim olmak üzere toplam 90 saat sürmektedir.  Detaylı Bilgi ve Kayıt İçin: Bursa: 0224 443 10 00 / İstanbul: 0216 350 43 43 

Devamını Oku

20-21 ARALIK TARİHLİ İLK YARDIM KURSU TAMAMLANDI

Haber tarihi: 22.12.2014

Bursa'nın  ilk özel ilkyardım eğitim merkezlerinden biri olan ve 2004 yılından itibaren 10 yıldır İlk yardım kursu ve ilkyardım yenileme kursları düzenlemekte olan Mavi Akademi,  her hafta sonu genel katılıma açık olarak düzenlediği bir ilkyardım eğitimini daha  20-21 Aralık Cumartesi - Pazar günü başarıyla tamamlamış bulunmaktadır. Yeni grup kayıtlarımız devam etmektedir.

Devamını Oku

İŞYERİ HEKİMLİĞİ KURSİYERLERİMİZ 27 ARALIK ÖNCESİNDE SORU KAMPINDA BULUŞTU

Haber tarihi: 21.12.2014

Mavi Akademi 9. Dönem İşyeri Hekimliği kursiyerleri, 20-21 Aralık 2014 tarihlerinde düzenlediğimiz iki günlük konu anlatımlı soru kampı ile, 27 Aralık tarihinde OSYM tarafından yapılacak İşyeri Hekimliği sınavı öncesinde konuların üzerinden geçerek eğitmenlerin eşiliğinde soru çözümünde bulundular.

 

Devamını Oku

İŞYERİ HEKİMLİĞİ YENİLEME KURSU 32. GRUP DERSLERİNE BAŞLADI

Haber tarihi: 20.12.2014

Bursa'nın ilk, Türkiye'nin ilk 4 işyeri hekimliği eğitim kurumları arasında yer alan Mavi Akademi, İşyeri Hekimliği Yenileme eğitimlerinde 32. grubun derslerine başladı. 20 Aralık -28 Aralık tarihlerinde haftasonu 5 gün derslerine devam edecek doktor kursiyerlerimiz, işyeri hekimliği yenileme kursu ile mevcut belgelerini 5 yıl süre ile uzatabileceklerdir. İşyeri hekimliği sertifika yenileme kurslarımızda, katılımcı doktorların sertifikaları Mavi Akademi tarafından vize işlemleri için bakanlığa gönderilmektedir. 

Devamını Oku

İSTANBUL İŞYERİ HEKİMLİĞİ YENİLEME EĞİTİMLERİMİZ

Haber tarihi: 16.12.2014

İstanbul Anadolu yakasında bulunan eğitim kurumumuzda , 31. İşyeri Hekimliği Yenileme grubumuzun eğitimi başarıyla tamamlandı. Yeni grup için kayıtlarımız devam etmektedir.

İstanbul Anadolu yakasında İş Güvenliği Uzmanlığı ve İşyeri Hekimliği Eğitimi gerçekleştiren, Emekli Baş İş Müfettişleri, A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanları, Öğretim Üyeleri, Akademisyenler, Mühendis, Mimar ve Doktorlar ile hukuki konularda derslere giren Avukatlardan oluşan tecrübeli ve deneyimli eğitmen kadrosu ile hizmet vermektedir.

Devamını Oku

MAVİ AKADEMİ KURSİYERLERİ 27 ARALIK SINAVI ÖNCESİNDE SORU KAMPINDA BULUŞTU

Haber tarihi: 15.12.2014

Mavi Akademi 9. Dönem İş Güvenliği Uzmanlık kursiyerleri, 13-14 Aralık 2014 tarihlerinde düzenlediğimiz iki günlük konu anlatımlı soru kampı ile, 27 Aralık tarihinde OSYM tarafından yapılacak İş Güvenliği Uzmanlık sınavı öncesinde konuların üzerinden geçerek eğitmenlerin eşiliğinde soru çözümünde bulundular. 

Devamını Oku

ZEYTURSAN İLKYARDIM YENİLEME EĞİTİMLERİMİZİ TAMAMLADIK

Haber tarihi: 13.12.2014

13 Aralık 2014 Cumartesi günü Zeytursan personelinin ilkyardım yenileme eğitimleri Mavi Akademi Özel İlkyardım Eğitim Merkezi tarafından gerçekleştirilmiştir. Eğitimlerini başarıyla tamamlayan kursiyerlerimizin ilkyardım sertifika ve kartları 3 yıl süreyle uzatılmıştır.

Devamını Oku

13-14 ARALIK GENEL KATILIMA AÇIK TEMEL İLKYARDIM EĞİTİMLERİMİZ

Haber tarihi: 13.12.2014

13-14 Aralık 2014 Cumartesi ve Pazar günü gerçekeşen Mavi Akademi Özel İlkyardım Eğitim Merkezi olarak  Genel Katılıma Açık Temel İlkyardım Eğitimlerimizi tamamladık.

Devamını Oku

6-7 ARALIK GENEL KATILIMA AÇIK İLKYARDIM EĞİTİMİMİZ

Haber tarihi: 08.12.2014

Mavi Akademi olarak 2004 yılında Bursa'nın ilk özel ilkyardım eğitim merkezini kurarak başladığımız İlkyardım eğitimlerimiz, 10 yıldır aralıksız olarak devam ediyor.

Her hafta sonu düzenlediğimiz genel katılıma açık ilkyardım eğitimlerimizin sonuncusu 6-7 Aralık Cumartesi - Pazar günü Mavi Akademi İlkyardım Eğitim merkezinde gerçeleştirilmiştir. Yeni grup kayıtlarımız devam etmektedir.

Devamını Oku

GENEL KATILIMA AÇIK ISO 9001:2008 EĞİTİMİMİZİ TAMAMLADIK

Haber tarihi: 06.12.2014

Mavi Akademi olarak başlattığımız genel katılıma açık kalite yönetim sistemleri eğitimlerimiz hızla devam ediyor. 

Kasım ayında gerçekleştirdiğimiz ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 18001 İş sağlığı ve Güvenliği ve Enregre İç Denetçi eğitiminden sonra, Aralık ayına 6 Aralık Cumartesi gerçekleştirdiğimiz ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Eğitimi ile başladık. 

Devamını Oku

ERİKLİ NESTLE WATERS İLKYARDIM EĞİTİMİ

Haber tarihi: 05.12.2014

Temel eğitimlerini Mavi Akademiden alan ve yenileme eğitimlerinde yeniden Mavi Akademi kalitesini tercih eden; müşterimiz Erikli Nestle Waters katılımcıları için ilkyardım yenileme eğitimlerimizi gerçekleştirdik. 

Devamını Oku

AKA OTOMOTİV'DE EĞİTİCİ EĞİTİMİ GERÇEKLEŞTİRDİK

Haber tarihi: 03.12.2014

03.12.2014 çarşamba günü Aka Otomomotiv'de idari ve teknik birim yöneticilerine yönelik olarak "Eğiticilerin Eğitimi" eğitimini gerçekleştirdik.  Öğrenme ve Öğretme İlkeleri, Yetişkin Öğrenenlerin Özellikleri, Eğitim Süreç Yönetimi, Amaç Belirleme ve İçerik Oluşturma, Eğitim Sunumu, Ölçme ve Değerlendirme yöntemleri konusunda uygulamalı olarak gerçekleşen eğitim, katılımcıların sunum örnekleriyle tamamlanmıştır.

Devamını Oku

OFİS ÇALIŞANLARI İÇİN ERGONOMİ BİLİNÇ EĞİTİMİ - BİİB 2014

Haber tarihi: 01.12.2014

29.11.2014 Cumartesi günü, Bursa İnsan Kaynakları ve İstihdam Zirvesi kapsamında Mavi Akademi Eğitim Koordinatörü Sn. Dr. Ümit Özcan tarafından sertifikalı "Ofis Çalışanları İçin Ergonomi Bilinç Eğitimi" gerçekleştirdik. İşverenlerin çalışanlarına yasal olarak aldırması gereken zorunlu eğitimlerden biri olan ergonomi eğitimine katılan fuar ziyaretçileri ve firma temsilcileri, aşağıda detayları paylaşılan eğitim içeriği ile bilgilenme fırsatına sahip olmuştur. 

Ergonomi Bilinç Eğitimi İçeriği

Devamını Oku

EĞİTİCİNİN EĞİTİMİ VE SUNUM TEKNİKLERİ EĞİTİMİ - BİİB2014

Haber tarihi: 01.12.2014

28.11.2014 Cuma günü, bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen Bursa İnsan Kaynakları ve İstihdam Buluşması: BİİB 2014 kapsamında eğitmenimiz Sn. Coşkun Saka tarafından, fuar ziyaretçileri ve katılımcı firma personellerine yönelik sertifikalı "Eğiticinin Eğitimi ve Sunum Teknikleri Eğitimi" gerçekleştirilmiştir. 

Devamını Oku

BURSA İNSAN KAYNAKLARI VE İSTİHDAM BULUŞMASINA KATILDIK

Haber tarihi: 01.12.2014

Mavi Akademi olarak, 27-28-29 Kasım tarihlerinde Merinos Atatürk Kongre ve Kültür Merkezinde bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen Bursa İnsan Kaynakları ve İstihdam Buluşmasına hem stant açarak hem de ziyaretçilere ve katılımcı firmalara yönelik düzenlediğimiz ücretsiz ve sertifikalı eğitimlerimizle katıldık. 

Devamını Oku

BİİB 20104'DE YAŞAYARAK ÖĞRENME EĞİTİMİ GERÇEKLEŞTİRDİK

Haber tarihi: 30.11.2014

28.11.2014 Cuma günü, bu yıl 3. sü gerçekleştirilen Bursa İnsan Kaynakları ve İstihdam Buluşması kapsamında, Müşterilerimizden Ceva Lojistik Türkiye İnsan Kaynakları Müdür Yardımcısı Sn. Yılmaz Kılıç'ın misafir eğitmen olarak katıldığı "Yaşayarak Öğrenme" konulu bir seminer gerçekleştirdik. 

Devamını Oku

PATLAMADAN KORUNMA DOKÜMANI HAZIRLAMA EĞİTİMİMİZİ TAMAMLADIK

Haber tarihi: 30.11.2014

Mavi Akademi olarak düzenlediğimiz Patlamadan Korunma Dokümanı eğitimimiz 29-30 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilmiştir. Alanında son derece yetkin bir eğitmenle gerçekleştirdiğimiz eğitim sonunda tüm katılımcılarımız, Patlamadan Korunma Dokümanı hazırlama konusunda kendilerine güvendiklerini ve eğitimden kaldıklarını eğitim sonunda yapılan değerlendirmelerde ifade etmişlerdir. 

Devamını Oku

HİJYEN EĞİTİMLERİMİZ DEVAM EDİYOR

Haber tarihi: 30.11.2014

Nilüfer Halk Eğitim Merkezi ile yaptığımız protokole uygun olarak sunduğumuz  Hijyen Eğitimlerimiz devam ediyor.  11 Kasım 2014 tarihli eğitimizin ardından yeni Hijyen Eğitim grupları kayıtlarımız devam etmektedir.

Devamını Oku

KASIM 2014 GENEL KATILIMA AÇIK KALİTE YÖNETİM SİSTEMLERİ EĞİTİMLERİMİZİ TAMAMLADIK

Haber tarihi: 17.11.2014

Mavi Akademi olarak 8-9 ve 15 Kasım tarihlerine planlamış olduğumuz ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 18001 İş sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ve Entegre İç Denetçi eğitimlerini tamamlamış bulunmaktayız.  Genel katılıma açık eğitimlerimiz yeni konu ve gruplarla devam edecektir. 

Devamını Oku

ÜCRETSİZ SERTİFİKALI SEMİNERLERİMİZLE BURSA İNSAN KAYNAKLARI VE İSTİHDAM BULUŞMASINDAYIZ...

Haber tarihi: 17.11.2014

27-28-29 Kasım 2014 Tarihlerinde Merinos AKKM'de bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan BİİB 2014 Bursa İnsan Kaynakları ve İstihdam buluşması kapsamında ücretsiz ve sertifikalı olarak gerçekleştireceğimiz eğitimler:

28 Kasım Cuma günü Eğiticinin Eğitimi ve Sunum Teknikleri 

29 Kasım Cumartesi günü Ofis Çalışanları İçin Ergonomi Bilinç Eğitimi 

Eğitimler salon kontenjanı ile sınırlı olup, katılmak için 27 Kasım Perşembu günü Mavi Akademi standının ziyaret edilerek kayıt yaptırılması gerekmektedir. 

Devamını Oku

SÜTAŞ İLKYARDIM EĞİTİMLERİ MAVİ AKADEMİDEN

Haber tarihi: 14.11.2014

25 - 26 Ekim tarihlerinde SÜTAŞ çalışanları için temel ilkyardım eğitimlerini gerçekleştirdik. Geniş bir katılımla gerçekleşen eğitim sonunda, İl Sağlık Müdürlüğü gözetmenleri tarafından yapılan teorik ve uygulamalı sınav sonucunda üstün başarı gösteren katılımcılar, Mavi Akademi farkıyla ilkyardımcı sertifikası sahibi oldular. 

Devamını Oku

CALDERA ZAMAN YÖNETİMİ EĞİTİMİ

Haber tarihi: 27.10.2014

25.10.2014 tarihinde Caldera Heating Group çalışanlarına özel "Kişisel Zaman Yönetimi" eğitimini gerçekleştirdik. 

Devamını Oku

EYLÜL 2014 PATLAMADAN KORUNMA DOKÜMANI EĞİTİMİMİZ TAMAMLANDI

Haber tarihi: 24.09.2014

Patlamadan Korunma Dokümanı Hazırlama Eğitimimiz, İş güvenliği Uzmanlarının geniş katılımıyla 20-21 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilmiştir. Bir sonraki eğitimimiz 25-26 Ekim tarihlerine planlanmaktadır. Bilgi ve Kayıt İçin: 0224 443 10 00 

Devamını Oku

TÜRKİYE BİRİNCİSİ MAVİ AKADEMİDEN

Haber tarihi: 05.07.2014

Mavi Akademi kursiyerlerinden Dr Erdal Kalcı, 24 Mayıs 2014 Tarihli işyeri hekimliği sınavında Türkiye birincisi olmuştur, Kursiyerimizi kutlar, başarılarının devamını dileriz.


İş güvenliği Uzmanlık ve İşyeri Hekimliği sınavlarında başarı ortalaması Türkiye başarı ortalamasının üzerinde olan Mavi Akademi eğitim kurumları ,kursiyerlerinin başarılarından gurur duymaktadır.
Eğitmen kadromuza ve tüm destek ekibimize teşekkür ederiz…

Devamını Oku

İŞYERİ HEMŞİRELİĞİ EĞİTİMLERİ BAŞLIYOR

Haber tarihi: 31.03.2014

Kayıtlarımız Başladı !!

Resmi gazetenin 20.07.2013 Tarih ve 28713 sayısında yayınlanan "İşyeri Hekimi ve Diğer Sağlık Personeline göre, Yetki, Sorumluluk ve Eğitimleri Hakkında Yönetmelik" esasları netleşiyor. Diğer Sağlık Personeli (İşyeri Hemşireliği) kursu yakında başlıyor. İş yeri hemşireliği, diğer sağlık personeli eğitimi ile ilgili ayrıntılar yakında netleşecek.

Devamını Oku

MAVİ AKADEMİ'YE İSTANBUL ANADOLU YAKASINDA YOĞUN İLGİ

Haber tarihi: 10.03.2014

Mavi Akademi İstanbul'a iş güvenliği uzmanlık eğitimi, İSG kursu, ilk yardım eğitimi ve işyeri hekimliği eğitimi almak için, özellikle İstanbul Anadolu yakasından olmak üzere, Ataşehir, Çekmeköy, Kadıköy, Üsküdar, Ümraniye, Maltepe, Kartal, Şişli, Mecidiyeköy, Sefaköy, Beylikdüzü, Bahçelievler, Kağıthane, Tuzla, Pendik gibi Anadolu ve Avrupa yakasındaki bir çok semtten öğrenciler gelmektedir.

Mavi Akademi ailesi olarak ilginiz için teşekkür ederiz.

Devamını Oku

İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI SERTİFİKA YÜKSELTME EĞİTİMİ

Haber tarihi: 27.01.2014

A ve B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı Sertifika Yükseltme Kursu

11 Ekim 2013 Tarihinde yayınlanan yönetmelik gereği, sahip olduğu belge sınıfının üstündeki sınıflara geçmek isteyen iş güvenliği uzmanlarına, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığın dan yapılan duyuruda belirtilen koşulları sağlaması şartı ile bir üst uzmanlık sınıfına geçmek için iki sınav hakkı tanınmıştır.
Örneğin; C sınıfı belgeye sahip olan bir kişinin duyuruda belirtilen şartları sağlaması durumunda B sınıfına yada A sınıfına geçmesi söz konusu olacaktır.

Bununla ilgili olarak, şubat ayında yapılacak sınava katılmak isteyen C sınıfı İş Güvenliği Uzmanlarına yönelik planladığımız hazırlık kurslarımız Bursa ve İstanbul'da başlıyor...

Devamını Oku

MUTLU YILLAR

Haber tarihi: 31.12.2013

Devamını Oku

İŞVEREN VEKİLLERİ VE İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLARININ İŞ KAZASINDAN DOĞAN HUKUKİ VE CEZAİ SORUMLULUĞU SEMPOZYUMU

Haber tarihi: 03.12.2013

Mavi Akademi - Peryön - BTSO işbirliği ile hazırlanan sempozyumda Uludağ Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Görevlileri ile İşveren vekilleri ve iş güvenliği uzmanlarının iş kazalarından doğan hukuki ve cezai sorumlulukları konusu işlenecektir.

Devamını Oku

23-24 KASIMDAKİ EĞİTİM KAMPIMIZA BÜYÜK İLGİ

Haber tarihi: 25.11.2013

Mavi Akademi 23-24 Kasım egitim kampında büyük ilgiyle karşılaştı.Kendi katilimcilarimizin yanısıra dışarıdanda büyük ilgi gören eğitimlerimiz  motivasyon kaynağı olmaya devam ediyor.

Devamını Oku

MAVİ AKADEMİ , A+A 2013 KİŞİSEL KORUNMA, İŞYERİ GÜVENLİĞİ VE İŞYERİNDE SAĞLIK,ULUSLARARASI İHTİSAS FUARI VE KONGRESİNDE

Haber tarihi: 11.11.2013

Turkiye nin partner ulke oldugu, A+A 2013 Kişisel Korunma, İşyeri Güvenliği ve İşyerinde Sağlık ,Uluslararası İhtisas Fuarı ve Kongresi 5 - 8 Kasım 2013, Düsseldorf da gerçekleştirildi.

İş kazaları ve meslek hastalıkları işletmelerin ve kuruluşların ekonomik olmalarını ve verimliliklerini önemli ölçüde etkiliyor. Çalışma dünyası, ağırlıklı konuları kişisel korunma, işyeri güvenliği ve işyerinde sağlık ile ilgili en yeni ürünleri ve çözümleri tanıtmak ve değerlendirmek amacıyla 5 – 8 Kasım 2013 tarihleri arasında A+A fuarında bir araya geldi.

Devamını Oku

MAVİ AKADEMİ ISAF İŞ GÜVENLİĞİ VE SAĞLIĞI FUARI’NA KATILIYOR…

Haber tarihi: 16.09.2013

 

Mavi Akademi İstanbul ve Bursa şubesi olarak hazır bulunacağımız "ISAF Fuarı"nda standımıza davetlisiniz....

İş sağlığı ve Güvenliği’nin çözüm odaklı markası “MAVİ AKADEMİ”, 19-21 Eylül 2013 tarihleri arasında sektörlerinin tek fuarı olan ISAF İstanbul Fuar Merkezi (İDTM) Yeşilköy,  C235 Nolu stantta olacak.  MavAkademi stantına bekliyoruz.

Devamını Oku

MUTLU BAYRAMLAR

Haber tarihi: 06.08.2013

Devamını Oku

KURSİYERLERİMİZ SORU KAMPINDA

Haber tarihi: 31.07.2013

27.07.2013 Pazar günü, 6. Dönem kursiyerlerimiz 18 Ağustos tarihli sınav öncesinde düzenlediğimiz deneme sınavı ve soru kampına katıldırlar. Yeni yayınlanan yönetmelikler kapsamında hazırlanan sorularla düzenlenen kampta tekrar yapan katılıcılarımıza sınavda başarılar dileriz.

Devamını Oku

MAVİ AKADEMİ KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYOR

Haber tarihi: 21.06.2013

Mavi Akademi İş Güvenliği Uzmanlık ve İşyeri Hekimliği Sınavlarında Liderliğini sürdürüyor. Baş iş müfettişleri, akademisyenler, saha tecrübesine sahip uzmanlar ve işyeri hekimlerinden oluşan yetkin kadrosuyla, sektörün en tecrübeli eğitmen kadrosuna sahip Mavi Akademi 18 Mayıs 2013 tarihli İş Güvenliği Uzmanlık ve İşyeri Hekimliği sınavında başarılarını arttırarak liderliğini sürdürmektedir.

Devamını Oku

MAVİ AKADEMİ 11. İNSAN KAYNAKLARI ZİRVESİNDE

Haber tarihi: 22.05.2013

PERYÖN Güney Marmara Şubesi tarafından bu yıl 11.si gerçekleştirilen ve Bursa'nın İnsan Kaynakları Profesyonellerini buluşturan İnsan Kaynakları Zirvesinde standımızı ziyaret eden tüm katılımcılara teşekkür ederiz. Bu yıl katılımcılar arasında yapılan çekilişte 2 katılımcı Mavi Akademiden 16 saatlik Temel İlkyardım Eğitimi kazanmıştır.   

Devamını Oku

MAVİ AKADEMİ EĞİTİM KALİTESİ ŞİMDİ İSTANBUL'DA

Haber tarihi: 09.05.2013

Mavi Akademi eğitim ve danışmanlık sektöründeki 14 yıllık tecrübesi ile şimdi İstanbul'da.

Üniversite, İş Müfettişleri ve Saha deneyimi olan eğitmenleri buluşturan ve geniş bir eğitmen kadrosuna sahip Mavi Akademi; Eğitim kalitesi ve katılımcıları sınav tarihlerine kadar etkin tutan takip sistemiyle sınavlarda Türkiye genelinin üzerinde bir başarı grafiğine sahiptir. Bu başarıyı İstanbul'a taşımaktan dolayı mutlu ve gururluyuz.

Detaylı Bilgi ve Ön Kayıt için

0216 350 43 43
0530 575 03 31 

Adres:

İçerenkoy Mh. Çetinkaya Sk. Hasan Güneş Dağ İş Mrk. No: 19  Kat: 4-5-6

 

Devamını Oku

İŞ GÜVENLİĞİ UZMAN ADAYLARIMIZ ISO TS 18001 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ EĞİTİMİNDE

Haber tarihi: 09.04.2013

İş Güvenliği Uzmanlık Eğitimlerinde Mavi Akademi'yi tercih eden 5. Dönem kursiyerlerimiz, 18 Mayıs sınavı öncesinde 6-7 Nisan tarihlerinde katılımcılarımıza özel olarak düzenlediğimiz ISO 18001 İş sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi eğitimine katıldılar.

İş Güvenliği Uzmanlığı meslek hayatlarında kalite yönetim sistemleri bulunan kurumsal firmalarda çalışırken kendilerine fayda sağlayacak bu eğitim için memnuniyetlerini dile getiren ve eğitimimize katılan tüm kursiyerlerimize 18 mayıs sınavında başarılar dileriz.

Devamını Oku

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KONULARINI, OLAY TV SORU İŞARETİ PROGRAMINDA KONUŞTUK

Haber tarihi: 28.03.2013

Mavi Akademi Genel Müdürü Güler Özkartal, 18.03.2013 tarinde Olay TV'de yayınlanan Soru İşareti programının konuğuydu. Programda 2013 BUİKAD Yılın En Başarılı Kadın Girişimcisi ödülüne giden süreç ve İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri ile ilgili konular konuşuldu.

Devamını Oku

ÇOK MUTLU VE GURURLUYUZ!

Haber tarihi: 21.03.2013

Kurucumuz ve genel müdürümüz Güler Özkartal, “İşin erkeği kadını olmaz” diyerek 14 yıl önce başladığı kariyer yolculuğunu “2013 BUİKAD Yılın En Başarılı Kadın Girişimcisi” ödülü ile taçlandırdı.

Girişimcilik ruhu kurucu genel müdürümüz Güler Özkartal’a güzel bir onuru yaşattı. BUİKAD 2013 Ödülleri Yılın En Başarılı Kadın Girişimcisi Güler Özkartal seçildi.

Şimdi bu mutluluğu siz değerli iş ortaklarımız ve dostlarımızla paylaşıyoruz. Bu ödülde sizin de katkınız çok büyük ! Heyecanlarımıza, projelerimize, ilklerimize ortak olup, destek verdiğiniz için sonsuz teşekkürler!
 

Devamını Oku

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİNE İLİŞKİN TEDBİR VE ÖNERİLER DEFTERİ

Haber tarihi: 01.03.2013

Değerli  İnsan Kaynakları Yöneticileri,

İşyeri Hekimleri ve İş Güvenliği Uzmanları,

6331 sayılı kanuna uygun olarak yayınlanan "İş Sağlığı ve Güvenliğine İlişkin Tedbir ve Öneriler Defteri"ni Mavi Akademiden temin edebilirsiniz.

Devamını Oku

ÇALIŞANLARIMIZ KOORDİNASYON TOPLANTISINDA BULUŞTU

Haber tarihi: 28.12.2012

Bursa'da faaliyette bulunduğu alanlarda hizmet veren firmalar arasında, Üniversite, İş Müfettişleri ve Saha deneyimi olan eğitmenleri buluşturan ve geniş bir eğitmen kadrosuna sahip tek firma olan Mavi Akademi; eğitmenleri ve Ortak Sağlık Güvenlik Birimi kadrosunda bulunan Uzman ve hekimleriyle bir akşam yemeğinde buluştu.

Başarıyla geçen 2012 yılının değerlendirilmesi ve 01.01.2013 itibariyle yeni iş sağlığı ve güvenliği kanunu çerçevesinde alınacak aksiyonların planlanmasının yapıldığı toplantının ardından; canlı müzik eşliğinde güzel bir gece geçiren ekip, yeni yıla yüksek bir motivasyonla girmenin mutluluğunu yaşadı.
 

Devamını Oku

MAVİ AKADEMİ 5. BURSA YÖNETİM ZİRVESİNDE

Haber tarihi: 19.12.2012

14 Aralık 2012 tarihinde BTSO'da gerçekleştirilen Peryön 5. Yönetim Zirvesine katılan Mavi Akademi, 14 yıldır kaliteli ve güvenilir hizmetler sunduğu Bursa sanayisi ile zirvede açtığı stand ile tekrar bir araya gelmekten gurur duymaktadır.

Yoğun ilgi gören standımıza gelerek bizi ziyaret eden dostlarımıza teşekkür ederiz.

Devamını Oku

BURSA İNSAN KAYNAKLARI VE İSTİHDAM FUARINDA MAVİ AKADEMİ STANDINA YOĞUN İLGİ

Haber tarihi: 18.12.2012

22-23-24 Kasım 2012 tarihleri arasında düzenlenen BİİB Bursa İnsan Kaynakları ve İstihdam Buluşmasında Mavi Akademi standına yoğun ilgi gördü.

3 gün süren zirve firma yöneticileri, insan kaynakları profesyonelleri ve fuar katılımcıları standımızı ziyaret ettiler.

İş Kur Özel istihdam Ofisi yetki belgesine sahip işletmemize çok sayıda "iş başvuru formu" formu doldurulmuştur.

Zirvenin son gününde Mavi Akademi Genel Müdürü Sayın Güler Özkartal'ın "İstihdama Yönelik Eğitim Faaliyetleri" konulu sunumu, katılmcıların yoğun ilgisi ile gerçekleştirilmiştir.

Devamını Oku

İŞ KUR BURSA İL MÜDÜRÜ SN. KASIM TİLKİ MAVİ AKADEMİ STANDINI ZİYARET ETTİ

Haber tarihi: 18.12.2012

Bursa İnsan Kaynakları ve İstihdam buluşmasında Mavi Akademi standını ziyaret eden İş Kur İl Müdürü Sn. Kasım Tilki, Mavi Akademi standını ziyaret ederek; İş Kur Yetkili Özel İstihdam Ofisi olarak istihdama yönelik katkılarımızdan dolayı tebrik ve teşekkürlerini iletmiştir.

Devamını Oku

BİİB 2012'DE İSTİHDAMA YÖNELİK EĞİTİM FAALİYETLERİ SUNUMU

Haber tarihi: 17.12.2012

Bursa İnsan Kaynakları ve istihdam buluşması etkinlikleri kapsamında Mavi Akademi Genel Müdürü Güler Özkartal tarafından " İstihdama Yönelik Eğitim Faaliyetleri" konulu bir seminer gerçekleştirildi.

İşletme yöneticileri, İnsan kaynakları profesyonelleri, yeni mezun ve iş arayan katılımcıların yoğun katılımıyla gerçekleştirilen seminerde katılımcılara;

AB destek fonları kapsamında kamu ve sivil toplum kuruluşları tarafından gerçekleştirilen eğitim faaliyetleri,

Kanun ve yönetmelikler kapsamında alınması zorunlu mesleki eğitimler,

Özel eğitim kuruluşları tarafından düzenlenen ve iş arayanların istihdam şansını arttıran özel sektör tarafından talep edilen eğitimler ve,

Çalışma bakanlığının yetkisiyle gerçekleştirilen ve yeni iş sağlığı ve güvenliği kanunu kapsamında oldukça yoğun talep gören iş güvenliği uzmanlık eğitimleri hakkında bilgi akatarılmıştır.

Devamını Oku

İŞ ARAYANLAR BİİB 2012'DE MAVİ AKADEMİ STANDINDA FORM DOLDURDULAR

Haber tarihi: 17.12.2012

İş Kur Özel İstihdam Bürosu yetki belgesine sahip Mavi Akademi standı, iş arayan katılımcıların yoğun ilgisini gördü.

Standımızda form dolduran katılımcıların bilgileri firma veritabanımıza eklenmekte ve uygun pozisyonlarla eşleştirilmektedir.

Devamını Oku

MAVİ AKADEMİ YÖNETİM ZİRVESİNDE

Haber tarihi: 11.12.2012

14 Aralık tarihinde BTSO'da gerçekleştirilecek ve Peryön tarafından organize edilen 5. Yönetim Zirvesinde 8 Numaralı standımızda görüşmek üzere.

Devamını Oku

MAVİ AKADEMİ BURSA İNSAN KAYNAKLARI VE İSTİHDAM FUARINDA

Haber tarihi: 17.11.2012

Bursa Valiliği, Bursa Büyükşehir Belediyesi, Bursa Kent Konseyi, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası’nın (BTSO) işbirliği ile düzenlenecek olan ‘Bursa İnsan Kaynakları ve İstihdam Buluşması (BİİB)’, 22-23-24 Kasım 2012 tarihlerinde işverenler ile iş arayanları bir araya getirecek.

Atatürk Kongre Kültür Merkezi’nde (Merinos AKKM) gerçekleştirilecek olan bu buluşmada, ‘girişimcilik’, ‘iş arama teknikleri’, ‘iş güvenliği’ gibi farklı konular gündeme taşınacak.

İşkur Özel istihdam bürosu yetki belgesine sahip Mavi Akademi C16 numaralı stantta katılımcılarla buluşacaktır. 24 Kasım tarihinde saat 15:00'da Sn. Güler Özkartal "İstihdama Yönelik Eğitim Faaliyetleri" konulu konuşması ile gençlerin istihdam şansını arttırmak üzere sanayi tarafından talep edilen eğitimler üzerine bir konuşma gerçekleştirecektir.

Devamını Oku

İSG UZMAN ADAYLARI SORU KAMPINDA

Haber tarihi: 15.10.2012

Mavi Akademi Kursiyerleri 21 Ekim tarihli İş Güvenliği Uzmanlık Sınavı öncesinde düzenlediğimiz soru kampında eğitmenler eşliğinde soru çalışması yaparak sınava hazırlandılar.

13 Ekim Cumartesi günü deneme sınavı ile güne başlayan uzman adaylarımız, akşama 17:00'a kadar eğitmenlerimiz tarafından konu anlatımlı soru çözüm çalışması yaparak detay bilgileri tekrar ederek sınav öncesi son hazırlıklarını tamamladılar.

21 Ekimde sınava girecek tüm uzmanlarımıza başarılar diliyoruz.

Devamını Oku

MAVİ AKADEMİ İSAF'TA TAM NOT ALDI

Haber tarihi: 13.10.2012

Güvenlik teknolojileri ve hizmetlerinde sektörün en büyük buluşması olan ISAF Fuarı bu yıl 24.000 ziyaretçi ağırladı. Fuar kapsamında ilk kez oluşturulan ve yine sektörün en iyilerini bir araya getiren İş Sağlığı ve Güvenliği Salonu büyük ilgi topladı. Fuarın açılışını yapan İstanbul Vali Yardımcısı Ali Kaya, İş Sağlığı ve Güvenliğinin çözüm odaklı markası Mavi Akademi standını ziyaret etti.


İstanbul Fuar Merkezi İDTM’de bu yıl 15.si düzenlenen ISAF Uluslararası Güvenlik Teknolojileri Fuarı “ISAF 2012” rekor düzeyde katılımcıya sahne oldu.

Sektörlerinin en iyisi 250 markanın katıldığı fuarda en yeni güvenlik teknolojileri, ekipmanları, yazılımları ve sistemleri tanıtıldı. Fuar kapsamında ilk kez İş Sağlığı ve Güvenliği firmalarını bir araya getiren salon da büyük ilgi gördü.

Kısa süre önce yasalaşan İş Sağlığı ve Güvenliği Yasası’na uyum sağlamak, gerekli hazırlıkları yapmak için fuarda bir araya gelen sektör temsilcileri yenilikleri ve hizmetleri ilk ağızdan dinleme fırsatı buldu.

Üç günde 22.000 kişinin ziyaret ettiği fuarda iş sağlığı ve güvenliğinin çözüm odaklı markası Mavi Akademi de yer aldı. Sektörün bu en büyük buluşmasına tam kadro katılan Mavi Akademi’nin standını ziyaret eden İstanbul Vali Yardımcısı Ali Kaya, İSG Hizmetleri ve sektördeki gelişmeler ile ilgili detaylı bilgi aldı.

Kaya, Bursa’dan bir firmanın katılımından memnuniyet duyduklarını, insan sağlığının ve güvenliğinin geliştirilmesi ve yatırım yapılması gereken son derece ciddi ve hassas bir konu olduğunu belirtti. Uluslararası platformda gerçekleştirilen fuarın şirket vizyonları yönünden son derece yararlı geçtiğini vurgulayan Mavi Akademi Genel Müdür’ü Güler Özkartal, çalışma hayatında İSG Yasası ile başlayacak dönüşümün, bu fuarla bir kez daha gözler önüne serildiğini, işletmelerin eksiklerini ve ihtiyaç duyduklarını daha net görebildiklerini anlattı.

Mavi Akademi’nin tam kadro katıldığı fuarda ekip üyeleri 3.000’den fazla kişiye son düzenlemeler ve uygulamalar hakkında bilgi verme imkânı buldu. Standın ziyaretçilerinden biri de Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlerinden Ergün Can’dı. Mavi Akademi Genel Müdürü Güler Özkartal ile İSG Yasası’nda gelinen son nokta ve işleyen süreç hakkında sohbet eden Can, ekip üyelerine başarılar diledi.

Devamını Oku

13 MAYIS 2012 TARİHLİ SINAV SONUÇLARI

Haber tarihi: 12.06.2012

İşyeri hekimliği ve iş güvenliği uzmanlık eğitimlerinde %90'nın üzerinde başarı oranı ile Türkiyenin lider eğitim kurumlarından olmanın gururunu yaşıyoruz.

Bu başarıya imza atan eğitmenlerimizi ve kursiyerlerimizi tebrik ediyoruz.

Kazandıran bir eğitim yatırımı için doğru tercih Mavi Akademi.

Devamını Oku

İNSAN KAYNAKLARI ZİRVESİNDE MAVİ AKADEMİ STANDINA YOĞUN İLGİ

Haber tarihi: 14.05.2012

11-12 Mayıs 2012 tarihlerinde BTSO'da gerçekleştirilen 10. İnsan Kaynakları Zirvesine tam kadro katılan Mavi Akademi, 13 yıldır kesintisiz ve kaliteli hizmet sunduğu insan kaynakları profesyonelleri ile zirve çatısı altında bir kez daha bir araya gelmekten büyük mutluluk duymaktadır.

İnsan kaynakları profesyonelleri tarafından yoğun ilgi gösterilen mavi akademi standımızı ziyaret eden ve bizleri onurlandıran tüm katılımcılara teşekkür ederiz.

Devamını Oku

KURSİYERLERİMİZ SORU KAMPINDA

Haber tarihi: 03.05.2012

‎Mavi Akademi'de İş Güvenliği Uzmanlık Eğitimine katılan kursiyerler, 28.04.2012 Cumartesi günü Buttim Kültür Merkezinde düzenlediğimiz soru kampında buluştular. Eğitmenlerimizin soru kampına özel olarak hazırladıkları soruları katılımcılarla beraber cevaplandırmasıyla bilgilerini tazeleyen kursiyerler, gün sonunda yapılan deneme sınavı ile 13 Mayıs 2012'de Ankara'da yapılacak sınav öncesi kendilerini test imkanı bulmuşlardır.

Bursa'da alanında hizmet veren kurumlar arasında en çok sayıda uzman yetiştiren ve Türkiye ortalamasının çok üzerinde sınav başarı oranına sahip bulunan Mavi Akademi, Türkiye genelinde en çok tercih edilen ilk  4 kurum arasında yer almaktadır. Katılımcılarını sınav tarihine kadar etkin tutan takip sistemiyle sınava hazırlayan kurumumuz bu alandaki iddiasını devam ettirmektedir.  

Sınava girecek tüm adaylarımıza şimdiden başarılar dileriz.

Devamını Oku

EĞİTMENLERİMİZ KOORDİNASYON TOPLANTISINDA BULUŞTU

Haber tarihi: 13.04.2012

Bursa'da faaliyette bulunduğu alanlarda hizmet veren firmalar arasında, Üniversite, İş Müfettişleri ve Saha deneyimi olan eğitmenleri buluşturan ve geniş bir eğitmen kadrosuna sahip tek firma olan Mavi Akademi yeni dönem öncesinde eğitmenleriye bir akşam yemeğinde buluştu.

Yemek öncesi geçmiş dönemin değerlendirilmesi ve yeni dönemin planlanması için düzenlenen toplantı sonrasında, canlı müzik eşliğinde güzel bir gece  geçiren ekip, başarıyla tamamlanan sezonun ardından, yeni döneme yüksek bir motivasyonla girmenin mutluluğunu yaşadı.

Devamını Oku

İŞ HUKUKU SEMİNERİMİZE YOĞUN İLGİ

Haber tarihi: 08.03.2012

Çalışma yaşamını, işverenlerimizi ve işveren temsilcilerimizi yakından ilgilendiren, işçi ve işveren arasındaki hukuki çerçeveyi yeni gelişmeler doğrultusunda ele alan İş Hukuku seminerimiz, Bursa sanayisinin yoğun katılımıyla 7 Mart 2012 tarihinde Dosab Siad Konferans Salonunda gerçekleşmiştir.

Uludağ Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Dç. Dr. K. Ahmet Sevimli ve  Bursa Barosundan Av. Dr. Serdar Tahtakıran'ın konuşmacı olarak katıldığı seminerimizde ayrımcılık konusuna dikkat çekilmiş ve haklıyken haksız duruma düşmemek adına işverenlerin önemli kararlar öncesinde hukukçulara danışması gerektiğinin altı çizilmiştir.

Devamını Oku

İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIK VE İŞYERİ HEKİMLİĞİ EĞİTİMLERİ

Haber tarihi: 25.02.2012

Yeni dönem kayıtlarımız başlamıştır.

13. Yaşımızda 36 Eğitim Grubuyla Bursa'da İş Güvenliği Uzmanlık eğitimlerinde en fazla tercih edilen ve en fazla uzman yetiştiren eğitim kurumuyuz.

İş Güvenliği Uzmanlık ve İş Yeri hekimliği eğitimleri ile ilgili olarak Çalışma Bakanlığından yetki alan Bursa'daki ilk ve Türkiye genelinde ise 4.kurumuz. Türkiye genelindeki kurumlar arasında uzaktan eğitim sistemi Bakanlıkça onaylanan üçüncü kurum olmanın gurunu yaşıyoruz.


İlimizde bu konuda hizmet veren firmalar arasında Üniversite, İş Müfettişleri ve Saha deneyimi olan eğitmenleri buluşturan ve geniş bir eğitmen kadrosuna sahip tek firmayız. Eğitim kalitemiz ve katılımcıları sınav tarihlerine kadar etkin tutan takip sistemimizle sınavlarda Türkiye genelinin üzerinde bir başarı grafiğine sahibiz.
 

Devamını Oku

İNEGÖL MARANGOZLAR VE MOBİLYACILAR ODASI ÜYELERİNE EĞİTİM

Haber tarihi: 03.12.2011

İnegöl Marangozlar ve Mobilyacılar Odası üyelerine yönelik olarak 1-2 Aralık 2011 tarihlerin temel iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri gerçekleştirdik. BEBKA  ( Bursa- Eskişehir - Bilecik Kalkınma Ajansı ) destekli proje kapsamında eğitimlerimiz  8 Aralığa kadar devam etmektedir.  Özellikle mobilyacılık sektöründe işlerine özel olarak düzenlenen eğitim  oda üyesi işyerlerinde çalışan katılımcılar tarafından büyük bir ilgiyle takip edilmektedir.

Devamını Oku

BORUSAN YÖNETİMİ MAVİ AKADEMİYİ ZİYARET ETTİ

Haber tarihi: 03.12.2011

30.11.2011 tarihinde Borusan yönetiminini akademimizde ağırladık. Ziyaret esnasında toplantı salonumuzda gerçekleştirdiğimiz sunum ile Borusan Mühendislikte gerçekleştirdiğimiz iş sağlığı ve güvenliği uygulamalarımız hakkında bilgilendirmede bulunduk.

Devamını Oku

TOPHANE ENDÜSTRİ MESLEK LSESİ EĞİTMENLERİ İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIK EĞİTİMLERİNİ MAVİ AKADEMİDEN ALDI

Haber tarihi: 03.12.2011

BEBKA ( Bursa Bilecik Eskişehir Kalkınma Ajansı )  Tophane Endüstri Meslek Lisesi teknik öğretmenlerinin okul çatısı altında gerçekleştirecekleri sağlık güvenlik uygulamaları için oluşturdukları proje kapsamında eğitici kuruluş olarak tercihini Mavi Akademi olarak belirlemiştir.  BEBKA tarafında finanse edilen proje kapsamında öğretmenlerin C sınıfı iş güvenliği uzmanlık ve temel ilkyardım eğitimleri Mavi Akademi tarafından gerçekleştirilecektir.

Devamını Oku

MAVİ AKADEMİ STANDI YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Haber tarihi: 25.11.2011

19.Dünya İş Sağlığı ve Güvenliği Fuar'ında Mavi Akademi standı büyük ilgi gördü.

İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürü Sn.Kasım ÖZER 'de standı ziyareti ile bizleri onurlandırdı.

Kendisine tekrar teşekkür ediyoruz.

Devamını Oku

İK YÖNETİCİLERİ İŞ HUKUKU SEMİNERİMİZDE BULUŞTU

Haber tarihi: 24.10.2011

Mavi Akademi'den Yöneticilere Özel İş Hukuku Eğitimi

Bursa Sanayisinin önde gelen firmaları 21-22 Ekim Tarihlerinde Mavi Akademi tarafından düzenlenen " Yöneticilere Özel İş Hukuku " eğitiminde buluştu. Yrd. Doç. Dr. Ahmet Sevimli ve Avukat Dr. Serdar Tahtakıran tarafından gerçekleştirilen eğitim, yargıya yansıyan işçi-işveren ilişkilerindeki hatalı uygulamalar baz alınarak, uzun ve detaylı bir araştırma süreci sonucunda belirlenen kilit hususların aktarıldığı interaktif bir paylaşım ortamında gerçekleştirilmiştir.

2 günlük eğitim süresince iş hukukuna ve çalışma hayatına yönelik bir takım kuralların bilinmemesinden ya da yanlış yorumlanmasından kaynaklanan işçi - işveren ilişkileri masaya yatırılmıştır. Bu sorunların en aza indirgenmesi için işletmelerde bu alanda çalışan yöneticilerin son dönemlerdeki gelişmeler konusunda yoğun bir programla bilgilendirlmiştir. İşçi ve işveren ilişkilerinde tam bir barışın hedeflendiği eğitim, karşılıklı hak ihlallerinin önlenmesi ile huzurlu ve verimli bir çalışma hayatına doğru bir dönüşümün başlangıcı olarak görülmektedir.

Mavi Akademi olarak "Yöneticilere Özel İş Hukuku " eğitimimizin işçi - işveren ilişkileri ile ilgili geri dönüşünün olumlu olacağından ve devamının talep edileceğinden eminiz.
 

Devamını Oku

MAVİ AKADEMİ STANDINA BÜYÜK İLGİ

Haber tarihi: 15.09.2011

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Teftiş Bursa Grup Başkanı Sn.Yaşar ATA da Mavi Akademi standını ziyaret etti.

Kendisine ziyaretinden dolayı teşekkür ediyoruz.

Devamını Oku

19.ULUSLARARASI İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KONGRESİ

Haber tarihi: 14.09.2011

Mavi Akademi  Standı 19.Uluslararası İş Sağlığı Ve Güvenliği Fuar'ında  yoğun ilgi gördü.Her 3 yılda bir dünya genelinde farklı ülkelerde gerçekleşen fuar bu sene İstanbul'da gerçekleştirildi.Sektörün öncü firmaları fuarda buluştu.

Devamını Oku

19.DÜNYA İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KONGRESİNE KATILDIK

Haber tarihi: 27.08.2011

Dünya İş Sağlığı ve Güvenliği Kongresi kapsamında 11-15 Eylül 2011 tarihleri arasında İstanbul'da Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenenen fuarda Mavi Akademi D221 no'lu standı ile yer almıştır.

Devamını Oku

TOFAŞ İLKYARDIM SEMİNERLERİNİ TAMAMLADIK

Haber tarihi: 20.07.2011

İlkyardım bilgilendirme semineri Tofaş çalışanlarına ilkyardımın temel esasları anlatıldı.

Devamını Oku

CANEL OTOMOTİV İLKYARDIM EĞİTİMLERİMİZ TAMAMLANDI

Haber tarihi: 11.07.2011

Uzman eğitmen kadrosu Mavi Akademi tarafından  Canel Otomotiv eğitim salonlarında gerçekleştirilen eğitimler tamamlandı.

Devamını Oku

İLKYARDIM EĞİTİMLERİNDE TOFAŞ'IN TEK TEDARİKÇİSİYİZ

Haber tarihi: 24.06.2011

Mavi Akademi uzman eğitmen kadrosuyla Tofaş'da haziran ayında başlayan ilkyardım yenileme eğitimleri tamamlanmıştır.

Devamını Oku

TÜRKÜN HOLDİNG İLKYARDIM EĞİTİMLERİMİZ GERÇEKLEŞTİ

Haber tarihi: 23.06.2011

Türkün Holding'de ilkyardım yenileme eğitimlerimiz tamamlandı.

Devamını Oku

NERGİS TEKSTİL TEMEL İLKYARDIM EĞİTİMLERİNİ TAMAMLADIK

Haber tarihi: 20.06.2011

Nergis Tekstil eğitim salonlarında gerçekleştirilen Temel İlkyardım Eğitimleri Haziran ayı içerisinde tamamlandı.

Devamını Oku

MAVİ AKADEMİ EĞİTMENLERİ KOORDİNASYON TOPLANTISINDA BULUŞTU

Haber tarihi: 01.06.2011

İş sağlığı ve güvenliği konusunda Türkiye'nin sayılı firmalarından biri olan Mavi Akademi,eğitmen koordinasyon toplantısında eğitmenleri ile bir araya geldi.2011 ilk dönem eğitimlerinde katılımcı sayısı bakımından Türkiye de ilk 5 firma arasında yer alan Mavi Akademi 2.döneme hedeflerini büyüterek girdi.

Mavi Akademi eğitim etkinliğinin arttırılması için 5.sini düzenlediği eğitmen koordinasyon toplantısında,eğitmenleri ile Otantik Otel'de yemekli davette bir araya geldi.

Devamını Oku

GRAMMER KOLTUK, EĞİTİMLERİNİ MAVİ AKADEMİ SALONLARINDA YAPIYOR

Haber tarihi: 13.05.2011

Grammer Koltuk Sistemleri ,eğitimleri için tek eğitim tedarikçisi olarak belirledikleri Mavi Akademi nin eğitim salonlarını tercih ediyor.

Devamını Oku

MAVİ AKADEMİ 11. İK ZİRVESİNDE

Haber tarihi: 01.04.2011

PERYÖN(Personel Yöneticiler Derneği) tarafından düzenlenen  11.İnsan Kaynakları Zirvesi'nde Mavi Akademi standı ilgi odağı oldu.

Her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen zirveye bu yıl da yoğun katılım gerçekleşti.Hem yöneticiler hem de firmalar açısından verimli geçen zirvede Mavi Akademi'ye ilgi büyüktü.

Devamını Oku

KİMLER İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIK EĞİTİMİNE KATILABİLİR ?

Haber tarihi: 21.12.2010

Tüm mühendislik mezunları, Fen - Edebiyat Fakültesi Kimya ve Fizik Bölümü Mezunları ile Teknik Eğitim Fakültesi Mezunları (Teknik Öğretmenler)İş Güvenliği Bölüm mezunları ile mimarlar

Devamını Oku

HALK BANKASI Temel İlk Yardım Eğitimleri

Haber tarihi: 08.06.2010

Mavi Akademi ve Med Akademi işbirliği ile Halk Bankası Temel İlk Yardım Eğitimleri Tamamlanmıştır.

Devamını Oku

ERİKLİ ve NESTLE WATERS İş Güvenliği Eğitimleri

Haber tarihi: 08.06.2010

Erikli & Nestle Waters çalışanlarının Türkiye genelindeki illerde İş Güvenliği Eğitimleri tamamlanmıştır.

  • Ankara
  • Antalya
  • İstanbul
  • Bursa

Devamını Oku

8. İNSAN KAYNAKLARI YÖNETİMİ ZİRVESİNDEYİZ

Haber tarihi: 31.05.2010

PERYÖN GÜNEY MARMARA ŞUBESİ TARAFINDAN GERÇEKTİRİLEN 8. İNSAN KAYNAKLARI ZİRVESİNDE MAVİ AKADEMİ STANDINDAN MÜŞTERİLERİYLE BULUŞTU….

Devamını Oku

Ülker Golf

Haber tarihi: 10.05.2010

ÜLKER GOLF Temel İlk Yardım Eğitimi Yapıldı

Devamını Oku

Grammer A.Ş İş Güvenliği Eğitimi

Haber tarihi: 15.12.2009

Grammer A.Ş. İş güvenliği eğitimi

Devamını Oku

Mavi Akademi Bursa

Adres: Üçevler mah. Düzova sok.
Yalçınay İş Merkezi No:1 - K:2 - D:2
(Ataevler metro istasyon yanı) Nilüfer Bursa
Tel: (+90 224) 443 10 00
Faks: (+90 224) 443 00 33
Cep tel: (+90 533) 202 47 27
E-posta: egitim@maviakademi.net

Mavi Akademi İstanbul

Adres: İçerenköy mah. Çetinkaya sok.
Hasan Güneş Dağ İş Merkezi
No:19 Kat: 4, Kat.5, Kat 6
Anadolu Yakası / Ataşehir İstanbul
Tel: (+90 216) 350 43 43
Cep tel: (+90 532) 138 44 86
Cep tel: (+90 532) 697 56 96
Faks: (+90 216) 573 63 16
E-posta: egitim@maviakademi.com

İşkur Özel İstihdam Bürosu

Adres: Konak mahallesi Lefkoşe caddesi
İltuğ İş Merkezi Kat: 4 Daire:16
(Bauhaus Karşısı) Nilüfer Bursa
Tel: (+90 224) 452 34 34
Faks: (+90 224) 451 33 01
E-posta: info@mavidanismanlik.net

Ortak Sağlık Güvenlik Birimi

Adres: Üçevler mah. Düzova sok.
Yalçınay İş Merkezi No:1 - K:4 - D:11
(Ataevler metro istasyon yanı) Nilüfer Bursa
Tel: (+90 224) 451 86 86
E-posta: osgb@maviakademi.net

Her hakkı saklıdır. © 2014
Yakamoz.Net